Příspěvky se štítkem Apalucha

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018

V neděli 1. července již potřetí pomyslně odstartovala dětem prázdniny akce s názvem Apalucha anebo odpoledne pro chlapy a děti. Na sportovišti u Návesního rybníka se do soutěžního klání zapojily na tři desítky dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Pá 3. Leden 2020, 19:30
    • Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. Únor 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. Květen 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.