Příspěvky se štítkem Autoklub

Pozvánka na Pohádkový les

Prožijte kouzelný den v pohádce plný soutěží, zábavných úkolů a překvapení s bohatým kulturním programem pro malé i větší děti. (více…)

Technická pomoc – 24.5.2014

Jednotka vyjela do ulice Štocká, kde byl vzestup hladiny na Zlatém potoce. (více…)

Dětský den pro předškoláky

Náš sbor společně s Autoklubem Dobronín, ve spolupráci s Policií ČR a Vojenskou policií, pořádali 8. června dětský den pro mateřskou školku. Podívejte se na fotky. (více…)

Pozvánka na „Dobronínské autoklouzání“ – ZRUŠENO!

Autoklub Dobronín a SDH Dobronín společně pořádají „Dobronínské autoklouzání“. Všichni jsou srdečně zváni vyzkoušet si svoje řidičské umění na ledové ploše v sobotu 18. února 2012 od 9:00 hodin na fotbalovém škvárovém hřišti. Nezapomeňte si s sebou vzít svoje čtyřkolé miláčky. Závodit se bude v kategorii Muži i Ženy. Připraveny jsou ceny pro vítěze! ‎!!! PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ SE AKCE RUŠÍ !!!… (více…)

Foto: 45. motoristický ples

Autoklub Dobronín společně s SDH Dobronín pořádali v pátek 10. února tradiční již 45. motoristický ples v Dobroníně… (více…)

Foto: Dětský den pro Mateřskou školu

1. červen 2011 – SDH Dobronín společně s Autoklubem Dobronín a Policií ČR připravili Dětský den pro děti z Mateřské školy Dobronín plný her a ukázek činnosti hasičů a Policie. (více…)

• VH SDH Dobronín
      So 28. listopadu 2020, 18:00
    • VH okrsku Polná v Nových Dvorech
      Pá 8. ledna 2021, 19:30
    • 21. hasičský bál okrsku Polná
      So 6. března 2021, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.