Příspěvky se štítkem Bedřichov

Okresní liga mladých hasičů Jihlava-Bedřichov 2016

V sobotu 10. září 2016 jsme si vyjeli do Jihlavy na Masarykovo náměstí, kde se konala jedna z posledních letošních soutěží Okresní ligy mladých hasičů.  (více…)

Požár – truhlářská dílna 14.2.2016

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Polenská k požáru truhlářské dílny. (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Jihlavě 2015

Celkem dvaadvacet družstev mladých hasičů se sešlo 28. srpna na Masarykově náměstí v Jihlavě, aby změřili svoje síly v požárním útoku Okresní ligy MH. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Jihlavská liga MH – Jihlava-Bedřichov 2012

Poslední soutěž Okresní ligy mladých hasičů v požárním útoku v roce 2012 a současně soutěž O pohár starosty SDH Jihlava – Bedřichov. Fotky a videa ze soutěže a video z vyhlášení výsledků. (více…)

Jak jsme zabojovali a zabodovali v Jihlavě

30. dubna jsme se zúčastnili soutěže v hasičském víceboji O pohár Primátora statutárního města Jihlava a Pohár velitele JSDH Jihlava – Bedřichov a stáli na stupních vítězů! Náročná soutěž vycházející ze základů TFA (Toughest Firefighter Alive / Nejtvrdší hasič přežije) se konala na horním Masarykově náměstí v Jihlavě již třetím rokem. Sešli se zde v hojném počtu jak profesionální tak dobrovolní hasiči, muži i ženy… (více…)

Foto: Ježkovo Peklo 2011

Nejbrutálnější, nejextrémnější a nejšílenější noční soutěž pro Jednotky sboru dobrovolných hasičů roku 2011. Pořádal SDH Jihlava – Bedřichov 26. března 2011.   foto: Tomáš Pípa (více…)

Ježkovo peklo 2011

SDH Jihlava – Bedřichov ve spolupráci s okrskem Jihlava a okrskem Karla Vozába, pořádají 3. ročník tradičně brutálně extrémní a nekonečnou noční soutěž hasičských jednotek v družstvu 1+5 Ježkovo Peklo. (více…)

Výbuch plynové lahve v bytovém doměVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.