Příspěvky se štítkem buřty

Pozvánka na Lampionový průvod

Pozvánka na tradiční lampionový průvod zakončen u zapálené vatry ohňostrojem. (více…)

Děti si prodloužený víkend opravdu užily

Krásné čtyři dny a tři noci strávily děti na chatě Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v lokalitě Skalský Dvůr na Žďársku. (více…)

Příprava na Závod požárnické všestrannosti

22. září 2011 – Příprava na závod požárnické všestrannosti je v plném proudu. Letos je vidět, že většina si pamatuje hodně z minulého ročníku, a tak některé disciplíny si stačí jen zopakovat a upřesnit. Přesto nic nepodceňujeme a chceme nový ročník hry Plamen začít co nejlépe. (více…)

St 13. května 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.
    • O pohár starosty obce Dobronín
      So 23. května 2020, 10:00