Příspěvky se štítkem byt

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

Výbuch plynové lahve v bytovém domě

Zraněním dvou dospělých osob a dítěte skončil v sobotu krátce před polednem požár v bytě v bytovém domě na ulici Nad Valchou v Dobroníně na Jihlavsku. U požáru zasahovali hasiči z pěti jednotek. Požár za sebou zanechal škodu v předběžné výši do jednoho milionu korun. (více…)

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012 (více…)

Požár bytu v ulici Šeříková

29. prosince 2010 pár minut před sedmnáctou hodinou odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v domě na ulici Šeříková v Dobroníně. K požáru vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů. (více…)

• Nejsilnější mladý hasič (TFA), Dolní Cerekev
      So 25. září 2021,