Příspěvky se štítkem déšť

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pohár starostky obce Střítež 2015

I letos vyrazila naše družstva do vedlejší vesnice, aby si zasoutěžila o Pohár starostky obce. Soutěžilo družstvo Mužů i družstvo našich žen. (více…)

Pohár starosty obce Kamenná 2015

I letos jsme se vydali na Žižkův kopec u Kamenné, pro nás velmi úspěšná soutěž. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2015

V sobotu 30. května 2015 se na sportovišti u Návesního rybníka konala soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. (více…)

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Video: O pohár starosty obce Dobronín 2014

Videa z okrskové soutěže konané 17. května 2014. (více…)

Pohár starosty obce Střítež 2013

V sobotu 1. června jsme se v hojném počtu zúčastnili pohárové soutěže ve Stříteži. Podívejte se na fotky. (více…)

10. ročník poháru starosty obce Dobronín

(VÝSLEDKY + FOTO) Letošní sezónu požárního sportu jsme zahájili na domácí půdě. První soutěž poznamenali ledoví mužíci výrazným ochlazením a deštěm. Zahájení proto bylo posunuto o půl hodiny a byla zrušena disciplína 100 m překážek, kterou nahradily druhé útoky. Sychravé počasí ale neodradilo soutěžící a k překvapení organizátorů přijelo více družstev než slunečný loňský rok. (více…)

Plamen 2011–2012 – Závod požárnické všestrannosti – Vysoké Studnice

8. žíjen 2011 – Závod nezačíná zrovna nejlépe, prší a je docela chladno. Ještě že máme startovní číslo 2. Odložili jsme deštníky a po malém zdržení na startu konečně vyrážíme. S dnešním časem i s počtem trestných bodů jsme spokojeni. Vůbec jsme nečekali, že můžeme skončit pátí. Členové hlídky: velitel Michaela Navrátilová, Vojtěch Mitkov, Michal Bárta, Petr Mitkov, Michal Svoboda. Výsledný čas… (více…)

Odstraňování naplavenin z koryta potoka

Další dva výjezdy v důsledku prudkých přívalových dešťů byly ve dnech 29. června a 7. července. Zde se v obou případech jednalo o odstranění překážek a naplaveného materiálu z koryta potoka, který bránil v průtoku vody. (více…)

Okresní liga MH 2010 - PřísekaVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.