Příspěvky se štítkem hřiště

Popadané stromy, domácnosti bez elektřiny a hasiči v akci

Řádění větru se nevyhnula ani naše obec a zaměstnala jednotku sboru dobrovolných hasičů, která v průběhu neděle 29. října 2017 zasahovala u deseti událostí. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Okresní liga MH Polná 2016

Okresní liga mladých hasičů v Polné konaná 5. června 2016. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Velký úspěch žen na Poháru SDH Polná 2015

Pohárová soutěž v Polné se konala 6. června na Městském stadionu. (více…)

Dětský den pro mateřskou školku 2015

Již tradičně pořádáme společně s Autoklubem Dobronín dětský den pro předškoláky z Mateřské školy. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2015

V sobotu 30. května 2015 se na sportovišti u Návesního rybníka konala soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. (více…)

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Video: O pohár starosty obce Dobronín 2014

Videa z okrskové soutěže konané 17. května 2014. (více…)

Jihlavská liga MH – Polná 2014

Polenská soutěž v rámci Jihlavské ligy mladých hasičů se v parném počasí proměnila ve vodní dovádění. (více…)

Ledovka

platí od čtvrtka 14.12.2017 0.00 do čtvrtka 14.12.2017 9.00

Přes naše území bude postupovat okluzní fronta dále k východu.
    Ve středu večer a v noci na čtvrtek 14. prosince bude od západu přibývat oblačnost se sněžením, které bude pod 1000 m, na severu a severozápadě pod 400 m přecházet v déšť, místy i mrznoucí s tvorbou ledovky, zejména na jihozápadě Čech, Českomoravské vrchovině a západě Moravy. V první polovině noci poklesnou teploty na +2 až -2 °C, během noci bude docházet k oteplování.
    Při postupu okluzní fronty k východu bude zesilovat v noci na čtvrtek 14. prosince jižní, postupně jihozápadní vítr na čerstvý 5 až 10 m/s, místy s nárazy 15 až 20 m/s (až 70 km/h) na horách až 30 m/s (110 km/h). Na severovýchodě bude postupně vítr až silný 8 až 12 m/s, místy s nárazy i v nižších polohách až 25 m/s (90 km/h), na horách až 35 m/s (125 km/h).
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při tvorbě ledovky:
    Lokálně se při mrznoucím dešti očekává tvorba ledovky. Komunikace budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    V případě jízdy autem sledovat dopravní zpravodajství.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při silném větru:
    Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty.
    Sledovat dopravní zpravodajství.
    Na horách omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií. Dodržovat pokyny Horské služby (http://www.horskasluzba.cz).

Pá 5. Leden 2018, 19:30
      So 3. Únor 2018, 20:00