Příspěvky se štítkem JSDH

Požár pole za sebou nezanechal žádnou škodu

V pondělí 7. srpna 2017 v 19.05 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o požáru pole za Dobronínem ve směru na Ždírec. (více…)

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017… (více…)

Ukázka zásahu Jednotky SDH při Pálení čarodějnic

V neděli 30. dubna při akci Pálení čarodějnic předvedla Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín ukázku zásahu u hořícího kontejneru. (více…)

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Zatopené sklepy na ulici Na Praze

Hasiči odčerpávají již několik hodin vodu ze zatopených sklepů bytového dumu na ulici Na Praze. (více…)

Shořel bývalý hostinec Na Tahu, na místě zasahovali hasiči z pěti jednotek

V neděli 5. března v 11.17 hod. přijala operátorka tísňové linky 112 hlášení o požáru bývalého hostince Na Tahu na ulici Štocká. (více…)

Požár – truhlářská dílna 14.2.2016

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Polenská k požáru truhlářské dílny. (více…)

Výbuch plynové lahve v bytovém domě

Zraněním dvou dospělých osob a dítěte skončil v sobotu krátce před polednem požár v bytě v bytovém domě na ulici Nad Valchou v Dobroníně na Jihlavsku. U požáru zasahovali hasiči z pěti jednotek. Požár za sebou zanechal škodu v předběžné výši do jednoho milionu korun. (více…)

Požár tújí na hřbitově 21.7.2015

V úterý 21. července v 18.16 hodin byl ohlášen požár tújí na hřbitově. Přijely čtyři jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů. (více…)

Požár – průmyslové, zemědělské objekty, sklady 6.6.2015

Ve sklárnách v Dobroníně v sobotu v podvečer hořelo, požár někdo úmyslně založil. (více…)

Přednáška „Prevence kriminality a požárovosti“ po druhé

Ve středu 15. května se již v pořadí po druhé konala přednáška na téma „Prevence kriminality a požárovosti“. Pod záštitou obce ji pro občany společně připravili profesionální a dobrovolná hasiči a policisté. (více…)

Nehaste olej vodou!

Zásahová jednotka si v rámci svého školení vyzkoušela, co udělá taková voda nalitá do pánve s hořícím olejem. (více…)

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“ 2015

Obec Dobronín, SDH Dobronín, HZS Kraje Vysočina a Krajské ředitelství policie kraje Vysočina srdečně zvou na besedu. (více…)

Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce se představuje

Dobronínská jednotka sboru dobrovolných hasičů spadá do kategorie JPO V, tj. do kategorie jednotek s výjezdem do deseti minut po vyhlášení poplachu. Prioritně přitom jednotka zasahuje v katastru obce Dobronín. (více…)

Pohár SDH Polná 2010Vybráno z celkem 17001 fotografií.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín