Příspěvky se štítkem Kamenice

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Okresní liga MH, Polná 2015

Okresní liga mladých hasičů v Polné konaná 7. června 2015. (více…)

Video z noční soutěže O pohár starosty města Polná 2013

Video z celé noční soutěže v Polné, která se konala 3. srpna 2013 na Husově náměstí. (více…)

Závod požárnické všestrannosti v Kamenici

V sobotu 6. října proběhl v Kamenici u Jihlavy Závod požárnické všestrannosti. Naši mladí hasiči běželi ve dvou hlídkách. První hlídka si doběhla pro 1. místo a druhá pro 13. místo. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

Foto: Dětský karneval v Kamenici

3. březen 2012 (více…)

Memoriál Dr. Arnošta Káby, Kamenice

8. května jsme se zúčastnili IX. ročníku soutěže v požárním sportu s místní úpravou v Kamenici. Jelikož ostatní týmy byly spíše extraligové nebo se silnou mašinou, skončili jsme na posledním místě. Rozhodně to ale byla dobrá zkušenost. (více…)

• Jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná
      So 8. února 2020, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.
      St 13. května 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.