Příspěvky se štítkem Klub dobronínských žen

Pozvánka na 4. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín vás srdečně zvou na 4. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2019

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018

V neděli 1. července již potřetí pomyslně odstartovala dětem prázdniny akce s názvem Apalucha anebo odpoledne pro chlapy a děti. Na sportovišti u Návesního rybníka se do soutěžního klání zapojily na tři desítky dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2018

SDH Dobronín, JSDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Pozvánka na Závody RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín Vás srdečně zvou na 2. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Druhý ročník Apaluchy

V sobotu 1. července pořádal Sbor dobrovolných hasičů Dobronín společně s Klubem dobronínských žen již druhý ročník odpoledne pro chlapy a děti „Apalucha“. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2017

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

Apalucha přilákala nejenom tatínky s dětmi

V neděli 3. července se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnil první ročník akce s názvem Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2016

Soutěž s RC modely naplnila sál kulturního domu

V sobotu 14. listopadu se poprvé v sále Kulturního domu uskutečnila soutěž s RC modely. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám jej na místě půjčíme. (více…)

• Shromáždění delegátů SDH, Polná /ZRUŠENO/
      So 28. března 2020, 08:30
      Bude přesunuto na náhradní termín.
    • Setkání hasičů seniorů, Ždírec /ZRUŠENO/
      Pá 3. dubna 2020, 16:00
      Bude přesunuto na náhradní termín.
    • Soustředění MH, Rohozná
      St 29. dubna 2020, 16:00
    • Čarodějnice
      Čt 30. dubna 2020, 17:00
    • Putovní Ježek, Kamenice
      Pá 1. května 2020, 13:00
    • Okresní liga MH: Kamenice
      So 2. května 2020, 10:00
    • O pohár starosty obce Dobronín
      So 9. května 2020, 13:00
    • Putovní Ježek, Panská Lhota
      Ne 10. května 2020, 13:00
    • Český den proti rakovině /PŘESUNUTO/
      St 13. května 2020,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. V naší obci organizovaná Sborem dobrovolných hasičů.
    • Hra Plamen, Meziříčko (Okresní kolo MH)
      So 16. května 2020, 08:00