Příspěvky se štítkem masky

Foto: Pálení čarodějnic 2016

Pálení čarodějnic, které proběhlo na hřišti u Návesního rybníka s ukázkou zásahu Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín. (více…)

Pálení čarodějnic 2015

Déšť a chladné počasí provázely letošní poslední dubnový den a nepříjemně ovlivnily tradiční pálení čarodějnic. To již podruhé proběhlo na hřišti za Návesním rybníkem a za jeho pořádáním stáli hasiči, obec, Klub žen a ZO KSČM. (více…)

Pálení čarodějnic 2014

Večer 30. dubna patří tradici pálení čarodějnic a vítání jara. Letos poprvé se tento svátek slavil v Dobroníně na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Lampionový průvod 2013

I letos jsme spolu s místní organizací KSČM a podporou obce organizovali Lampionový průvod. (více…)

Pozvánka na Lampionový průvod

Pozvánka na tradiční lampionový průvod zakončen u zapálené vatry ohňostrojem. (více…)

Dětský karneval 2013

V sobotu 16. března se v Kulturním domě konal Dětský karneval pořádaný Okresní radou mládeže OSH Jihlava a naším sborem. Děti v kostýmech oblíbených pohádkových či filmových postav čekalo mnoho soutěží o ceny, vyhodnocovaly se i nejlepší masky. Celou akci, kterou si děti a i dospěláci náramně užily, moderoval… (více…)

Pozvánka na Dětský karneval

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS Jihlava a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín zve všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava i všechny ostatní děti s rodiči na Dětský karneval. (více…)

Pozvánka na lampiónový průvod

Místní organizace KSČM a Sbor dobrovolných hasičů s podporou obce Dobronín zvou děti s maskami a veřejnost na lampiónový průvod obcí zakončený u vatry na škvárovém hřišti TJ Jiskra a ohňostrojem. (více…)

Foto: Dětský karneval v Kamenici

3. březen 2012 (více…)

Foto: Lampioňák 2011

Lampionový průvod s maskami zakončený pálením vatry a ohňostrojem. (více…)

Foto: Příprava vatry a Lampiónový průvod 2010

Příprava, zapálení a požární dozor u vatry. Lampiónový průvod s rejem masek a ohňostroj k 65. výročí osvobození. (více…)

Foto: Čarodějnice 2009

1. května jsme připravovali na škvárovém fotbalovém hřišti hranici pro pálení čarodějnic. Nezbytný byl i požární dozor při samotném pálení. (více…)

Ledovka

platí od čtvrtka 14.12.2017 0.00 do čtvrtka 14.12.2017 9.00

Přes naše území bude postupovat okluzní fronta dále k východu.
    Ve středu večer a v noci na čtvrtek 14. prosince bude od západu přibývat oblačnost se sněžením, které bude pod 1000 m, na severu a severozápadě pod 400 m přecházet v déšť, místy i mrznoucí s tvorbou ledovky, zejména na jihozápadě Čech, Českomoravské vrchovině a západě Moravy. V první polovině noci poklesnou teploty na +2 až -2 °C, během noci bude docházet k oteplování.
    Při postupu okluzní fronty k východu bude zesilovat v noci na čtvrtek 14. prosince jižní, postupně jihozápadní vítr na čerstvý 5 až 10 m/s, místy s nárazy 15 až 20 m/s (až 70 km/h) na horách až 30 m/s (110 km/h). Na severovýchodě bude postupně vítr až silný 8 až 12 m/s, místy s nárazy i v nižších polohách až 25 m/s (90 km/h), na horách až 35 m/s (125 km/h).
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při tvorbě ledovky:
    Lokálně se při mrznoucím dešti očekává tvorba ledovky. Komunikace budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    V případě jízdy autem sledovat dopravní zpravodajství.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při silném větru:
    Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty.
    Sledovat dopravní zpravodajství.
    Na horách omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií. Dodržovat pokyny Horské služby (http://www.horskasluzba.cz).

O pohár starosty obce KamennáVybráno z celkem 17068 fotografií.

Pá 5. Leden 2018, 19:30
      So 3. Únor 2018, 20:00