Příspěvky se štítkem Mladí hasiči

Český den proti rakovině v Dobroníně

Ve středu 15. května proběhne 23. ročník sbírky Českého dne proti rakovině. Poprvé v obci Dobronín budou členové kroužku mladých hasičů SDH Dobronín procházet obcí, budou zvonit u Vás doma a nabízet kvítky měsíčku lékařského. (více…)

Tréninky požárního útoku s překážkami CTIF

S koncem února se vylepšilo počasí, a tak jsme konečně mohli začít s mladými hasiči trénovat venku na hřišti. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Foto: První letošní venkovní trénink mladých hasičů

Ve čtvrtek 5. dubna bylo konečně počasí na venkovní trénink a tak si naši mladí hasiči mohly po dlouhé době pořádně zaběhat, vyzkoušet požární útok a všechny překážky, na které při soutěžích narazí. (více…)

Podzimní grilování s mladými hasiči

V sychravých a ošklivých dnech není opravdu co dělat… snad jen pořádně si nacpat bříška. Přišla tedy řada na opékání špekáčků. (více…)

David Pik navštívil mladé hasiče

Ve čtvrtek za námi přijel David Pik. Děti se tak nejenom dozvěděly, jak se točí reportáže, ale i spoustu zajímavostí z Davidova soukromí. (více…)

Okresní liga mladých hasičů Jihlava-Bedřichov 2016

V sobotu 10. září 2016 jsme si vyjeli do Jihlavy na Masarykovo náměstí, kde se konala jedna z posledních letošních soutěží Okresní ligy mladých hasičů.  (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Četli jsme dětem

Náš sbor se zapojil do projektu „Hasiči čtou dětem“, a tak jsme na kroužku mladých hasičů četli dětem pohádky. (více…)

Mladí hasiči byli historicky poprvé na výroční schůzi

Na prosincové výroční schůzi Sboru dobrovolných hasičů obce Dobronín byli historicky poprvé i mladí hasiči. (více…)

Odznaky odborností mladých hasičů

Plnění odznaků odborností je určeno mladým hasičům do 18 let a je součástí vzdělávacího systému mladých hasičů. (více…)

Čerti přišli na mladé hasiče 2015

Na schůzku mladých hasičů přišli čerti s Mikulášem. Zlobivé děti chtěli odnést, ale nedali jsme je. (více…)

Opékání špekáčků s mladými hasiči

S mladými hasiči jsme se 5. listopadu 2015 vydali do terénu a opékali špekáčky. (více…)

Jihlavská okresní liga mladých hasičů 2015

Jedenadvacet týmů mladých hasičů se letos zapojilo do Jihlavské okresní ligy mladých hasičů. Naše děti skončily na druhém místě! (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Jihlavě 2015

Celkem dvaadvacet družstev mladých hasičů se sešlo 28. srpna na Masarykově náměstí v Jihlavě, aby změřili svoje síly v požárním útoku Okresní ligy MH. (více…)

• O pohár starosty obce Dobronín
      So 25. Květen 2019, 10:00
    • Okresní liga MH, Příseka
      Ne 26. Květen 2019, 10:00
    • Putovní pohár SDH Polná (+ Putovní Ježek)
      So 1. Červen 2019, 13:00
    • Okresní liga MH, Polná
      Ne 2. Červen 2019, 10:00
    • Schůze výboru
      Čt 6. Červen 2019, 18:00
    • Hra Plamen, Chotěboř (Krajské kolo MH)
      So 8. Červen 2019,
    • Pohár starostky obce Střítež a Memoriál Karla Vébra