Příspěvky se štítkem náměstí

Okresní liga mladých hasičů Jihlava-Bedřichov 2016

V sobotu 10. září 2016 jsme si vyjeli do Jihlavy na Masarykovo náměstí, kde se konala jedna z posledních letošních soutěží Okresní ligy mladých hasičů.  (více…)

Dobronínské hasičky se zúčastnily hasičského víceboje v Jihlavě

V sobotu 23. dubna zamířil tříčlenný ženský tým do Jihlavy, kde se konal 8. ročník soutěže v hasičském víceboji. Proč se divácky velmi atraktivní, leč fyzicky velmi náročné soutěže účastní a jak soutěž vypadá, jsme se zeptali paní Lucie Pípové. (více…)

Hasičský víceboj Jihlava 2016

Nastalo jaro a s ním přišla i soutěž TFA. Ta se konala na jihlavském náměstí 23. dubna 2016. (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Jihlavě 2015

Celkem dvaadvacet družstev mladých hasičů se sešlo 28. srpna na Masarykově náměstí v Jihlavě, aby změřili svoje síly v požárním útoku Okresní ligy MH. (více…)

Video z noční soutěže O pohár starosty města Polná 2014

Požární útok žen na noční soutěži konané 23. srpna 2014 na Husově náměstí v Polné. (více…)

Video: Hasičský víceboj Jihlava 2014

Videa z hasičského víceboje O pohár primátora statutárního města Jihlavy, který se konal v neděli 27. dubna na Masarykově náměstí v Jihlavě. (více…)

Video z noční soutěže O pohár starosty města Polná 2013

Video z celé noční soutěže v Polné, která se konala 3. srpna 2013 na Husově náměstí. (více…)

Noční soutěž O pohár starosty města Polná 2013

Noční soutěž v požárním útoku O pohár starosty města Polná se konala v sobotu 3. srpna na Husově náměstí v Polné. Náš sbor reprezentovalo jen družstvo žen. S pádem proudařky a problémem na kádi skončily na 9. místě s časem 28,11 s. (více…)

Jihlavská liga MH – Jihlava-Bedřichov 2012

Poslední soutěž Okresní ligy mladých hasičů v požárním útoku v roce 2012 a současně soutěž O pohár starosty SDH Jihlava – Bedřichov. Fotky a videa ze soutěže a video z vyhlášení výsledků. (více…)

Jihlavská liga MH – Telč 2012

Foto a video ze soutěže Jihlavské ligy mladých hasičů, která se konala 1. září 2012 na náměstí v Telči. Děti si také prohlédly zámek a výstavu kostýmů z pohádky Z pekla štěstí. (více…)

Noční soutěž O pohár starosty města Polná 2012 – MH

Fotky a videa mladých hasičů z noční soutěže na Husově náměstí v Polné. (více…)

Foto: Noční soutěž O pohár starosty města Polná 2012

Fotky družstev žen a můžu z noční soutěže na Husově náměstí v Polné. (více…)

Foto: Hasičský víceboj Jihlava 2012 II

Foto od Lenky z Hasičského víceboje v Jihlavě. (více…)

Druhé místo na Hasičském víceboji v Jihlavě

V sobotu 28. dubna jsme se zúčasnili IV. ročníku hasičského víceboje „O pohár primátora statutárního města Jihlavy“, který se konal na Masarykově náměstí. Na konec dubna bylo letní počasí a běhat v „plné polní“ nebylo zrovna jednoduché. Soutěžící měli na sobě zásahové ochranné obleky, přilbu a dýchací přístroj s ochrannou maskou. Takto pak absolvovali náročnou trať, kde museli opřít dva žebříky… (více…)

Video: Hasičský víceboj Jihlava 2012

Videa z Hasičského víceboje, který se konal v sobotu 28. dubna na Masarykově náměstí v Jihlavě. (více…)

Nová sněhová pokrývka

platí od úterý 11.12.2018 11.30 do středy 12.12.2018 8.00 pro okresy Havl. Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár n/S od 500 m n. m.

Náledí

platí od úterý 11.12.2018 19.00 do středy 12.12.2018 9.00 do 600 m n. m.

Kolem tlakové níže nad Polskem proudí na naše území studený a vlhký vzduch od severozápadu.
    Od středních poloh se budou vyskytovat sněhové srážky, které budou intenzivnější na Českomoravské vrchovině a na horách na severozápadě, severu a severovýchodě ČR. Předpokládá se, že v uvedených oblastech napadne do středečního (12. 12.) rána 5 až 15 cm, na horách místy i kolem 20 cm. V nižších a středních polohách se bude od dnešního (úterý 11. 12.) večera do zítřejšího rána místy tvořit náledí a zmrazky. Jejich tvorba se předpokládá i v dalších dnech.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů:
    Lokálně se bude vytvářet náledí nebo zmrazky. Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    Při cestování sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně.
    Doporučuje se zimní výbava, při cestách do hor i sněhové řetězy, nutné jsou zimní pneumatiky s dostatečnou výškou vzorku.
    Na horách sledovat informace Horské služby (http://www.horskasluzba.cz) a dodržovat jejich pokyny.
    V případě mokrého sněhu dochází i ke škodám na lesním porostu a polomům.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.