Příspěvky se štítkem obec

HASIČI PRO OBEC – Volby do zastupitelstva obce 2018

Sdružení nezávislých kandidátů - HASIČI PRO OBEC se v předešlém volebním období podílelo na přípravě a realizaci potřebných projektů v obci. I v nadcházejícím volebním období bychom se chtěli podílet na realizaci nových projektů, které naši občané potřebují a hlavně využijí. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2015

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou 30. dubna 2015 na Pálení čarodějnic. (více…)

Video: O pohár starosty obce Dobronín 2014

Videa z okrskové soutěže konané 17. května 2014. (více…)

Pohár starosty obce Kamenná 2014

Bylo 14. června a na Žižkově kopci se konal Pohár starosty obce Kamenná. (více…)

Hasiči pro obec

Volební program sdružení nezávislých kandidátů „Hasiči pro obec“ pro volby do zastupitelstev obcí 2014. (více…)

Sbor dobronínských dobrovolných hasičů

Víte, proč hasiči v obci fungují? Jaký je rozdíl mezi sborem dobrovolných hasičů a jednotkou sboru? Tušíte, že v obci je ve své podstatě nejvyšším hasičem starosta obce? (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín srdečně zvou 30. dubna 2014 na PÁLENÍ ČARODĚJNIC. (více…)

Turnaj ve hře Pexeso

V sobotu 15. února se v sále Kulturního domu v Dobroníně konal druhý ročník turnaje ve hře pexeso. Naši mladý hasiči včetně vedoucích a rodičů usedli s úderem 9. h ranní ke stolům, kde dohromady bylo celkem 36 soutěžících. (více…)

Pozvánka na Lampionový průvod

Pozvánka na tradiční lampionový průvod zakončen u zapálené vatry ohňostrojem. (více…)

Odkazy na nadřazené subjekty, okolní sbory a užitečné informace. (více…)

Okrsková soutěž v Kamenné 2008Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• VVH SDH Dobronín
      So 1. Prosinec 2018, 18:00