Příspěvky se štítkem požární útok

Mladší družstvo si ve Velkém Beranově doběhlo pro 3. místo

V prvním zářijovém víkendu jsme se mj. zúčastnili i soutěže ve Velkém Beranově, soutěže, která je také zařazená do Okresní ligy mladých hasičů okresu Jihlava. (více…)

Po prázdninách pokračujeme v lize MH ve Vysokých Studnicích

První soutěž po prázdninové pauze se konala hned v sobotu 7. září ve Vysokých Studnicích, kde nás jako obvykle přivítalo nevlídné počasí. Děti požární útoky naštěstí nezapomněly a vcelku se jim i dařilo. (více…)

Historický úspěch mladých hasičů ve hře Plamen

DOKÁZALI TO! Starší družstvo mladých hasičů SDH Dobronín vyhrálo okresní kolo hry Plamen a postupují tak na kraj! (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Polné přinesla další cenné body

Druhá letošní soutěž zařazené do Okresní ligy mladých hasičů se konala v neděli 2. června v Polné. (více…)

Mladí hasiči si z Příseky dovezli stříbro i „brambory“

V neděli 26. května se mladí hasiči zúčastnili první letošní soutěže Okresní ligy v Přísece odkud si dovezli stříbro i brambory. (více…)

Pozvánka na 16. ročník soutěže O pohár starosty obce Dobronín

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 25. května 2019 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Tréninky požárního útoku s překážkami CTIF

S koncem února se vylepšilo počasí, a tak jsme konečně mohli začít s mladými hasiči trénovat venku na hřišti. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Pozvánka na 15. ročník soutěž O pohár starosty obce

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 5. května 2018 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Okresní liga mladých hasičů Jihlava-Bedřichov 2016

V sobotu 10. září 2016 jsme si vyjeli do Jihlavy na Masarykovo náměstí, kde se konala jedna z posledních letošních soutěží Okresní ligy mladých hasičů.  (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2016

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 28. května 2016 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pohár starosty obce Ždírec 2015

Naši velmi oblíbenou soutěž ve Ždírci jsme absolvovali v malém počtu, i tak jsme si jí ale užili. (více…)

Jihlavská okresní liga mladých hasičů 2015

Jedenadvacet týmů mladých hasičů se letos zapojilo do Jihlavské okresní ligy mladých hasičů. Naše děti skončily na druhém místě! (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Jihlavě 2015

Celkem dvaadvacet družstev mladých hasičů se sešlo 28. srpna na Masarykově náměstí v Jihlavě, aby změřili svoje síly v požárním útoku Okresní ligy MH. (více…)

• Okresní liga MH, Boršov
      So 21. Září 2019, 10:00