Příspěvky se štítkem příprava

Lampionový průvod 2013

I letos jsme spolu s místní organizací KSČM a podporou obce organizovali Lampionový průvod. (více…)

Video: O pohár SDH Polná 2012

Videa z pohárové soutěže v Polné. (více…)

Foto: Příprava soutěže

Příprava dobronínské soutěže v pátek podvečer a v sobotu ráno. (více…)

Lampiónový průvod 2012

Foto a video z tradičního Lampiónového průvodu Dobronínem s maskami, pálením vatry a ohňostrojem. (více…)

Příprava na Závod požárnické všestrannosti

22. září 2011 – Příprava na závod požárnické všestrannosti je v plném proudu. Letos je vidět, že většina si pamatuje hodně z minulého ročníku, a tak některé disciplíny si stačí jen zopakovat a upřesnit. Přesto nic nepodceňujeme a chceme nový ročník hry Plamen začít co nejlépe. (více…)

Foto: Lampioňák 2011

Lampionový průvod s maskami zakončený pálením vatry a ohňostrojem. (více…)

Foto: Nácvik na Hasičský víceboj ve Stříteži

24. duben 2011 (více…)

Foto: Nácvik štafety požárních dvojic dětí

14. října 2010 – Mohlo by se zdát, že soutěž v požárnické všestrannosti skončila a další bude až za rok. Ale my máme co dohánět a tak se uzlům, topografii, zdravovědě a požární ochraně věnujeme se stejnou pílí jako před soutěží. Na přístupu dětí je vidět, že uzly jako je lodní, zkracovačka, plochá spojka, tesařský a úvaz na proudnici už zvládají… (více…)

Příprava dětí na Závod požárnické všestrannosti

Dnešním dnem končíme s přípravou na Závod požárnické všestrannosti. Věnovali jsme se jí poslední měsíc každý trénink. Střelba ze vzduchovky, uzly, šplh po laně, zdravověda a topografie. Snad jsme se všechno naučili co nejlépe a na závodech to zhodnotíme. (více…)

Foto: Příprava dětí na okrskovou soutěž

V sobotu 8. května se přípravovali naši nejmladší hasiči na okrskovou soutěž ve Věžnici. (více…)

Foto: Příprava vatry a Lampiónový průvod 2010

Příprava, zapálení a požární dozor u vatry. Lampiónový průvod s rejem masek a ohňostroj k 65. výročí osvobození. (více…)

Foto: Čarodějnice 2009

1. května jsme připravovali na škvárovém fotbalovém hřišti hranici pro pálení čarodějnic. Nezbytný byl i požární dozor při samotném pálení. (více…)

Okresní kolo PS, BatelovVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.