Příspěvky se štítkem Příseka

V Přísece dobronínské děti obstály v tvrdé konkurenci

V neděli 31. května vyrazily děti na soutěž okresní ligy v požárním sportu do Příseky. Sestavily jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Video z noční soutěže O pohár starosty města Polná 2013

Video z celé noční soutěže v Polné, která se konala 3. srpna 2013 na Husově náměstí. (více…)

Jihlavská liga MH – Příseka 2012

Výsledky, fotky a videa z ligové soutěže v Přísece. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2010

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. (více…)

Okresní liga MH – Telč 2011

Jedna z nejhezčích soutěží v sezóně se nám povedla krásným časem a všichni jsme spokojeni. Po našich útocích je i čas na zchlazení v kašně. Jen málo komu se podaří vykoupat se v Telči na náměstí, ale nám se to podařilo. (více…)

Okresní liga MH – Příseka 2011

Učesat, naparádit a můžeme podávat špičkové výkony. Ne vždy stačí pořádný trénink, i účes od maminek povzbudí. A na výsledném čase je to hned znát. (více…)

Okresní liga MH 2010 – Příseka

30. května 2010 – Poprvé na velké soutěži a ani ta dětem nepřipadá jinačí. Je to pro nás nová a dobrá zkušenost. Musíme se snažit posbírat spoustu zkušeností, jak děti tak i vedoucí, abychom se v novém ročníku hry Plamen umístili co nejlépe. (více…)

Náledí

platí od neděle 26.11.2017 1.00 do neděle 26.11.2017 9.00

Za studenou frontou k nám začne proudit studený vzduch od severozápadu.
    V průběhu noci na neděli 26.11 a v neděli ráno se bude v Čechách a na Českomoravské vrchovině při předpokládaných minimálních teplotách +2 až -2 °C na mokrém a prochlazeném povrchu vytvářet místy náledí. Plošně rozsáhlejší výskyt náledí očekáváme na Karlovarsku a na severozápadě Čech, především v oblasti Krušných hor, Slavkovského lesa a přilehlého okolí, kde dnes 25.11 trvaleji prší, stupeň nebezpečnosti jevu je v důsledku toho vyšší.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při výskytu náledí:
    v Čechách a na Českomoravské vrchovině se bude lokálně vytvářet náledí nebo zmrazky. Na západě a severozápadě Čech předpokládámě četné náledí.
    Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    Omezit vycházení ven, při pohybu venku chodit velmi opatrně, starší nebo méně mobilní lidé by raději neměli vycházet.

Příprava dětí na okrskovou soutěžVybráno z celkem 17001 fotografií.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín