Příspěvky se štítkem proudařka

Okresní liga MH – Telč 2011

Jedna z nejhezčích soutěží v sezóně se nám povedla krásným časem a všichni jsme spokojeni. Po našich útocích je i čas na zchlazení v kašně. Jen málo komu se podaří vykoupat se v Telči na náměstí, ale nám se to podařilo. (více…)

Pohár SDH Kamenná (120. výročí založení sboru) – MH

Po dlouhé době běžíme s Konfinou a docela se nám daří. Musíme zabrat do pořádného stoupání, a to zrovna pro ty nejmenší proudaře není jednoduché. Dohnali jsme to dobrou muškou na terčích a solidní čas a krásné umístění je nám odměnou. (více…)

Pohár SDH Dobroutov (26. srpna 2006)

Nastala poslední soutěž v sezóně a už předem mohu říci, že byla velice úspěšná – jak pro naše ženy, tak i pro muže… (více…)

Nová sněhová pokrývka

platí od úterý 11.12.2018 11.30 do středy 12.12.2018 8.00 pro okresy Havl. Brod, Jihlava, Pelhřimov, Žďár n/S od 500 m n. m.

Náledí

platí od úterý 11.12.2018 19.00 do středy 12.12.2018 9.00 do 600 m n. m.

Kolem tlakové níže nad Polskem proudí na naše území studený a vlhký vzduch od severozápadu.
    Od středních poloh se budou vyskytovat sněhové srážky, které budou intenzivnější na Českomoravské vrchovině a na horách na severozápadě, severu a severovýchodě ČR. Předpokládá se, že v uvedených oblastech napadne do středečního (12. 12.) rána 5 až 15 cm, na horách místy i kolem 20 cm. V nižších a středních polohách se bude od dnešního (úterý 11. 12.) večera do zítřejšího rána místy tvořit náledí a zmrazky. Jejich tvorba se předpokládá i v dalších dnech.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů:
    Lokálně se bude vytvářet náledí nebo zmrazky. Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    Při cestování sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně.
    Doporučuje se zimní výbava, při cestách do hor i sněhové řetězy, nutné jsou zimní pneumatiky s dostatečnou výškou vzorku.
    Na horách sledovat informace Horské služby (http://www.horskasluzba.cz) a dodržovat jejich pokyny.
    V případě mokrého sněhu dochází i ke škodám na lesním porostu a polomům.

První letošní venkovní trénink mladých hasičůVybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.