Příspěvky se štítkem tráva

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

Požár trávy v ulici U Sila 8.4.2014

KOPIS vyslalo jednotku na požár trávy v ulici U Sila. Lokalizace a částečná likvidace provedena za použití ručního nářadí. (více…)

Požár trávy 27. března 2012

Dne 27. března 2012 ve 13:54 hod byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášen požár trávy v blízkosti rodinného domu na ulici Polní. Na místo události okamžitě vyjela místní jednotka sboru dobrovolných hasičů a také jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů z Polné. Ještě před příjezdem hasičů se majitelé pozemku pustili do hašení požáru. Požár na ploše… (více…)

• 21. hasičský bál okrsku Polná
      So 6. března 2021, 20:00
      Tradiční ples našeho okrskového sdružení hasičů, začátek ve 20 hod v KD Brzkov.