Příspěvky se štítkem voda

Zatopené sklepy na ulici Na Praze

Hasiči odčerpávají již několik hodin vodu ze zatopených sklepů bytového dumu na ulici Na Praze. (více…)

Požár – truhlářská dílna 14.2.2016

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Polenská k požáru truhlářské dílny. (více…)

Nehaste olej vodou!

Zásahová jednotka si v rámci svého školení vyzkoušela, co udělá taková voda nalitá do pánve s hořícím olejem. (více…)

Jihlavská liga MH – Polná 2014

Polenská soutěž v rámci Jihlavské ligy mladých hasičů se v parném počasí proměnila ve vodní dovádění. (více…)

Praktický výcvik – práce ve vodě 20.7.2014

Výcvik absolvovali: Šmíd Jan, Bárta Jiří, Wastl Filip, Kourek Jiří, Jan Ganzwohl, Roman Caha (více…)

Technická pomoc – 24.5.2014

Jednotka vyjela do ulice Štocká, kde byl vzestup hladiny na Zlatém potoce. (více…)

Technická pomoc – odstraňování překážek 23.5.2014

Jednotka byla odeslána do ulice Ke Hřišti k odstranění pražců, které bránily průtoku vody a zapříčinily vylití potoka do okolních zahrad. (více…)

Technická pomoc – monitoring vodních toků 23.5.2014

Starosta obce vyslal jednotku na monitoring vodních toků v obci. Průzkumem zjištěn vzestup hladiny na potoku v ulici U Rybníčka vlivem přívalových srážek. (více…)

Ledovka

platí od čtvrtka 14.12.2017 0.00 do čtvrtka 14.12.2017 9.00

Přes naše území bude postupovat okluzní fronta dále k východu.
    Ve středu večer a v noci na čtvrtek 14. prosince bude od západu přibývat oblačnost se sněžením, které bude pod 1000 m, na severu a severozápadě pod 400 m přecházet v déšť, místy i mrznoucí s tvorbou ledovky, zejména na jihozápadě Čech, Českomoravské vrchovině a západě Moravy. V první polovině noci poklesnou teploty na +2 až -2 °C, během noci bude docházet k oteplování.
    Při postupu okluzní fronty k východu bude zesilovat v noci na čtvrtek 14. prosince jižní, postupně jihozápadní vítr na čerstvý 5 až 10 m/s, místy s nárazy 15 až 20 m/s (až 70 km/h) na horách až 30 m/s (110 km/h). Na severovýchodě bude postupně vítr až silný 8 až 12 m/s, místy s nárazy i v nižších polohách až 25 m/s (90 km/h), na horách až 35 m/s (125 km/h).
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při tvorbě ledovky:
    Lokálně se při mrznoucím dešti očekává tvorba ledovky. Komunikace budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    V případě jízdy autem sledovat dopravní zpravodajství.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při silném větru:
    Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty.
    Sledovat dopravní zpravodajství.
    Na horách omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií. Dodržovat pokyny Horské služby (http://www.horskasluzba.cz).

Okresní kolo PS, BatelovVybráno z celkem 17068 fotografií.

Pá 5. Leden 2018, 19:30
      So 3. Únor 2018, 20:00