Příspěvky se štítkem výročí

Okrsková soutěž v Brzkově

Okrsková soutěž probíhala v Brzkově 19. května 2012 u příležitosti 105. výročí založení SDH Brzkov. Na druhé soutěži sezóny se nám moc nedařilo, přesto si alespoň děti pohár dovezly. (více…)

Foto: Výroční soutěž SDH Bílý Kámen s výstavou veteránů

20. srpen 2011 – Na výroční soutěži SDH Bílý Kámen byli Tomáš s Martinem jen jako rozhodčí pískat, ale i tak to byla zajímavá podívaná. Zejména pak doprovodný program s výstavou veteránů. (více…)

Video: Pohár SDH Kamenná (120. výročí založení sboru)

18. červen 2011 – Požární útoky sáním Mužů A a B, Ženy A a vyhodnocení soutěže. (více…)

Foto: Pohár SDH Kamenná (120. výročí založení sboru)

18. červen 2011 – 120. výročí založení sboru dobrovolných hasičů v Kamenné. Útoky Mužů B, A, Žen a „ženského“ družstva z Kamenné. (více…)

Pohár SDH Kamenná (120. výročí založení sboru) – MH

Po dlouhé době běžíme s Konfinou a docela se nám daří. Musíme zabrat do pořádného stoupání, a to zrovna pro ty nejmenší proudaře není jednoduché. Dohnali jsme to dobrou muškou na terčích a solidní čas a krásné umístění je nám odměnou. (více…)

Video: Okrsková soutěž ve Věžničce (100 let SDH)

14. květen 2011 – Štafety a PÚ Ženy A a B, štafeta Muži A (2. pokus) a B (1. pokus), PÚ Muži B a MH mladší (1. pokus). Bonusy: Co jste hasiči, Nástup, „Hymna“ a Ukázka práce profesionálních hasičů. (více…)

Velký úspěch ve Věžnici

Na okrskové soutěži ve Věžnici měli soutěžní premiéru naši mladší žáci. Vedli si velmi dobře a i přes trable na štafetě a selhání techniky při útoku obsadili krásné 4. místo. Starší žáci dosáhli na příčku nejvyšší; pohár za první místo si jistě zasloužili. Oběma týmům patří obrovská pochvala. (více…)

Kozlovští chystají slavnost

Velkou slavnost plánuje uspořádat v září vedení obecního úřadu v Kozlově. Starostka Milada Jiráčková prozradila, že za necelých pět měsíců uplyne už 120 let od založení kozlovského Sboru dobrovolných hasičů. „Zároveň s tím ale dojde i k vysvěcení hasičského praporu.“ poznamenala. Kozlov své obecní symboly drží už třetím rokem. „Oficiálně je máme od roku 2006.“ vypočítala závěrem Jiráčková. (více…)

Foto: Pohár SDH Stránecká Zhoř

22. červenec 2007 (více…)

Foto: Soutěž ke 110. výročí SDH Dobronín

28. květen 2005 (více…)

Požár trávy v ulici U Sila 8.4.2014Vybráno z celkem 17259 fotografií.

• VH okrsku Polná
      St 15. Květen 2019,
      Veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha.