Příspěvky se štítkem zasedací místnost

Přednáška „Prevence kriminality a požárovosti“ po druhé

Ve středu 15. května se již v pořadí po druhé konala přednáška na téma „Prevence kriminality a požárovosti“. Pod záštitou obce ji pro občany společně připravili profesionální a dobrovolná hasiči a policisté. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“ 2015

Obec Dobronín, SDH Dobronín, HZS Kraje Vysočina a Krajské ředitelství policie kraje Vysočina srdečně zvou na besedu. (více…)

Přednáška prevence kriminality a požárovosti

Ve středu 22. října se v zasedací místnosti Obecního úřadu Dobronín konala přednáška na téma prevence kriminality a požárovosti. Pod záštitou obce ji pro občany připravili profesionální hasiči, policisté, ale také místní jednotka sboru dobrovolných hasičů. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“

Obec Dobronín, Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina, Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, JSDH Dobronín srdečně zvou občany obce. (více…)

Náledí

platí od neděle 26.11.2017 1.00 do neděle 26.11.2017 9.00

Za studenou frontou k nám začne proudit studený vzduch od severozápadu.
    V průběhu noci na neděli 26.11 a v neděli ráno se bude v Čechách a na Českomoravské vrchovině při předpokládaných minimálních teplotách +2 až -2 °C na mokrém a prochlazeném povrchu vytvářet místy náledí. Plošně rozsáhlejší výskyt náledí očekáváme na Karlovarsku a na severozápadě Čech, především v oblasti Krušných hor, Slavkovského lesa a přilehlého okolí, kde dnes 25.11 trvaleji prší, stupeň nebezpečnosti jevu je v důsledku toho vyšší.
    Doporučení ke zmírnění následků jevů při výskytu náledí:
    v Čechách a na Českomoravské vrchovině se bude lokálně vytvářet náledí nebo zmrazky. Na západě a severozápadě Čech předpokládámě četné náledí.
    Vozovky a chodníky budou místy kluzké, řidiči a chodci by měli věnovat zvýšenou pozornost místním podmínkám.
    Omezit vycházení ven, při pohybu venku chodit velmi opatrně, starší nebo méně mobilní lidé by raději neměli vycházet.

• Slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice
      So 25. Listopad 2017, 14:00
    • VVH SDH Dobronín