Ostatní

Český den proti rakovině 2020 v Dobroníně

Český den proti rakovině je tradiční veřejná sbírka Ligy proti rakovině Praha. Sbírka proběhne v náhradním podzimním termínu od středy 30. září 2020. Přesunula se tak vlivem situace z obvyklé poloviny května na podzim. I v této chvíli se ale sbírka potýká s nedostatkem dobrovolníků, a tak se bude mimořádně konat až do konce týdne – 4. října. (více…)

Sběr kovového odpadu 2020

Každoročně organizuje náš sbor sběr kovového odpadu, tentokrát již v září. (více…)

Pozvánka na jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 19. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na 4. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín vás srdečně zvou na 4. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní sběr kovového odpadu 2019

Každoročně na podzim organizuje náš sbor sběr kovového odpadu. (více…)

Děkujeme za podporu Českého dne proti rakovině

Ve středu 15. května se poprvé v Dobroníně zapojili dobrovolní hasiči do tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha. Mladí hasiči nabízeli žluté kvítky měsíčku lékařského a rozdávali letáky. (více…)

Český den proti rakovině v Dobroníně

Ve středu 15. května proběhne 23. ročník sbírky Českého dne proti rakovině. Poprvé v obci Dobronín budou členové kroužku mladých hasičů SDH Dobronín procházet obcí, budou zvonit u Vás doma a nabízet kvítky měsíčku lékařského. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2019

Pozvánka na 19. hasičský bál okrsku Polná

Pozvánka na 3. ročník Závodů RC modelů

Klub dobronínských žen, z.s. a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín ve spolupráci s obcí Dobronín Vás srdečně zvou na 3. ročník soutěže s modely na dálková ovládání. (více…)

Podzimní sběr kovového odpadu 2018

Každoročně na podzim organizuje náš sbor sběr kovového odpadu. (více…)

HASIČI PRO OBEC – Volby do zastupitelstva obce 2018

Sdružení nezávislých kandidátů - HASIČI PRO OBEC se v předešlém volebním období podílelo na přípravě a realizaci potřebných projektů v obci. I v nadcházejícím volebním období bychom se chtěli podílet na realizaci nových projektů, které naši občané potřebují a hlavně využijí. (více…)

Apalucha aneb odpoledne pro chlapy a děti 2018

V neděli 1. července již potřetí pomyslně odstartovala dětem prázdniny akce s názvem Apalucha anebo odpoledne pro chlapy a děti. Na sportovišti u Návesního rybníka se do soutěžního klání zapojily na tři desítky dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic 2018

SDH Dobronín, JSDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen a ZO KSČM Dobronín Vás srdečně zvou na Pálení čarodějnic. (více…)

• Putovní Ježek, Šimanov
      So 7. srpna 2021, 13:00