Hadice sotva uschly a byla tu další soutěž. Tentokrát u nás v Dobroníně. V sobotu 28.5.2022 od 10:00 hod. se u nás v Dobroníně uskutečnila okrsková postupová soutěž v požárním sportu a zároveň i soutěž o Pohár starosty obce Dobronín. Do soutěže se zapojili muži, ženy i děti.

Prvně si odběhli muži a ženy štafety 4x100m s překážkami. Následovali požární útoky. Po rychlém dešti se pokračovalo v kategorii mladých hasičů – mladších i starších. Opět si odběhli štafetu 4x60m a požární útok.

Přihlížející diváci mohli sledovat někdy opravdu náročné souboje, ve kterých šlo o vteřiny. Nejlepší výkon mužů předvedlo soutěžní družstvo z Dobroutova, kam míří i putovní pohár, ale radovat se mohou společně s jejich týmem žen, které vybojovali první místo.

Výsledky pohárové soutěže:
1. Dobroutov
2. Ždírec
3. Dobronín B
4. JSDH Dobronín
5. Dobronín A

Ženy
1. Dobroutov
2. Dobronín
3. Polná

Kategorie mladší MH
1. Polná A
2. Polná B
3. Dobronín

Kategorie starší MH
1. Kamenice
2. Polná
3. Kamenička
4. Dobroutov
5. Dobronín

Všem, kteří soutěž připravili patří velké poděkování. A budeme se těšit na další hasičské soutěžní klání.

Foto: Jana Tesařová – děkujeme :-)