Již příští čtvrtek 22. května 2014 předá hasičům, policistům a zdravotníkům v Horáckém divadle Jihlava hejtman Kraje Vysočina MUDr. Jiří Běhounek Záslužné medaile Kraje Vysočina. Tyto medaile jsou formou ocenění, prostřednictvím kterého Kraj Vysočina vyjadřuje uznání aktivní činnosti zaměřené na ochranu životů, zdraví a majetku občanů.

Každou z jednotlivých složek integrovaného záchranného systému představí originální spot, který přiblíží její činnost. Před předání medailí hasičům, a to jak profesionálním, tak také dobrovolným, bude činnost této složky IZS, která je páteří bezpečnostního systému přestavena videem, ve kterém na samém začátku účinkují dobronínští malí hasiči a přibližují tréninkovou činnost a přípravu na soutěže v požárním sportu.

Spot s dětmi v Dobroníně točila mluvčí KÚ Kraje Vysočina Jitka Svatošová a profesionální kameraman Štefan Vidovič. Velké poděkování patří nejenom dětem, ale také maminkám, babičkám a tetám, které děti podporovaly a v klipu si také zahrály.

Foto z natáčení

Foto: Lukáš Caha