Příspěvky se štítkem Kamenice

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Okresní liga MH, Polná 2015

25 fotografií

Okresní liga mladých hasičů v Polné konaná 7. června 2015. (více…)

Video z noční soutěže O pohár starosty města Polná 2013

Video z celé noční soutěže v Polné, která se konala 3. srpna 2013 na Husově náměstí. (více…)

Závod požárnické všestrannosti v Kamenici

V sobotu 6. října proběhl v Kamenici u Jihlavy Závod požárnické všestrannosti. Naši mladí hasiči běželi ve dvou hlídkách. První hlídka si doběhla pro 1. místo a druhá pro 13. místo. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

156 fotografií

3. březen 2012 (více…)

Memoriál Dr. Arnošta Káby, Kamenice

50 fotografií

8. května jsme se zúčastnili IX. ročníku soutěže v požárním sportu s místní úpravou v Kamenici. Jelikož ostatní týmy byly spíše extraligové nebo se silnou mašinou, skončili jsme na posledním místě. Rozhodně to ale byla dobrá zkušenost. (více…)

Tísňová volání 112 Hasiči 150 Záchranka 155 Policie 158 Ohlašovací tel. JSDHo Dobronín 732 55 88 07 (?)