Příspěvky se štítkem proudař

Okresní liga MH – Stará Říše 2011

4. 9. 2011 – Soutěž se koná v pěkném novém areálu vybodovaném pro hasiče. Ještě tady není všechno úplně dodělané, ale jak je vidět, vůbec nám to nevadí a s krásným časem 18,88 sekund se letos poprvé dostáváme pod dvacet sekund. Náš nejrychlejší proudař Péťa Mitkov srazil terč v čase 18,69 s. Radost máme velikou a je vidět, že na to máme. Je… (více…)

Okresní liga MH – Telč 2011

Jedna z nejhezčích soutěží v sezóně se nám povedla krásným časem a všichni jsme spokojeni. Po našich útocích je i čas na zchlazení v kašně. Jen málo komu se podaří vykoupat se v Telči na náměstí, ale nám se to podařilo. (více…)

Pohár SDH Kamenná (120. výročí založení sboru) – MH

Po dlouhé době běžíme s Konfinou a docela se nám daří. Musíme zabrat do pořádného stoupání, a to zrovna pro ty nejmenší proudaře není jednoduché. Dohnali jsme to dobrou muškou na terčích a solidní čas a krásné umístění je nám odměnou. (více…)

Okrsková soutěž ve Věžničce – MH

Na soutěži jsme se umístili na třetím místě. Je to náš první pohár. Také byl oceněn náš nejrychlejší proudař Petr Mitkov. (více…)