Příspěvky se štítkem Velký Beranov

Mladší družstvo si ve Velkém Beranově doběhlo pro 3. místo

V prvním zářijovém víkendu jsme se mj. zúčastnili i soutěže ve Velkém Beranově, soutěže, která je také zařazená do Okresní ligy mladých hasičů okresu Jihlava. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Foto: O pohár starosty obce Dobronín 2012 – ostatní družstva

Foto ostatních družstev na dobronínské soutěži. SDH Polná, Kamenná, Velký Beranov, Ždírec, Střítež a Dobrá. (více…)

Úspěch v soutěži Ježkovo Peklo 2012

Naši hasiči se 23. března 2012 zúčastnili již počtvrté soutěže s příznačným názvem „Ježkovo peklo“. Soutěž začala se západem slunce ve Velkém Beranově pořadovým cvičením. Na další disciplíny, které družstva dopředu neznají, jsme přejížděli vlastními hasičskými auty. Takto jsme postupně najeli v okolí Jihlavy asi 50 km a splnili 14 různě náročných úkolů. Soutěž má za úkol připravit hasiče… (více…)

Video: Ježkovo peklo 2010

13. březen 2010 – Druhý ročník brutálního nočního závodu ve Velkém Beranově. (více…)

Cvičení JSDH za rok 2009

V sobotu 14. března 2009 se jednotka zúčastnila netradiční soutěže s názvem Ježkovo peklo ve Velkém Beranově. Netradičnost soutěže spočívala v tom, že šlo o jakési cvičení, které mělo dvě části. A to část odpolední, kde se odehrávala štafeta a část noční. Noční část se odehrávala v okolí Jihlavy. Trasa byla asi 60 km dlouhá. Mezi těmito částmi ještě proběhla pořadová příprava jednotlivých družstev, tato… (více…)