Po „neúspěchu“ na okresním kole v Třešti, jsme neměli moc velké sebevědomí, ale zároveň jsme se těšili a doufali, že si v Dobroutově alespoň trochu zlepšíme reputaci. Hlavně naše hasičky se těšily, protože noční soutěž – to pro ně bylo zase něco nového.

Nečekal nás žádný štafetový běh, ale pouze jeden sportovní útok. Tak to ostatně bývá skoro na každém nočním poháru. Naši hasiči měli opravdu zajímavou sestavu, dá se říct, že sebrali každého, kdo měl zrovna ten den volno. Ale i přesto se umístili na pěkném osmém místě. Nakonec vše musely „zachraňovat“ naše hasičky, které nezklamaly a vybojovaly si pohár za druhé místo. Nebyla to sice jedna z nejúspěšnějších soutěží, ale i tak jsme si krásně zasoutěžili.

Do Dobroutova se přijeli předvést i hasiči z extraligy, takže jsme se mohli podívat i na opravdu profesionální hasičský útok. Byla to opravdu zajímavá a poučná podívaná.