Ve středu 15. května proběhne 23. ročník sbírky Českého dne proti rakovině. Poprvé v obci Dobronín budou členové kroužku mladých hasičů SDH Dobronín procházet obcí, budou zvonit u Vás doma a nabízet kvítky měsíčku lékařského.

Kytička ČDPR 2019Budeme rádi, když s námi budete pomáhat.

Český den proti rakovině

Český den proti rakovině je nejstarší sbírka v ČR, která se
pravidelně koná již od roku 1996.

Cíle této sbírky:
1. Přinést veřejnosti informace o prevenci rakoviny prostřednictvím rozdávaných letáčků.
2. Za nabízené kvítky měsíčku lékařského získat prostředky na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.

Hlavní téma letošní sbírky: Nádorová onemocnění plic

Termín sbírky: Středa 15. května

Barva stužek kytiček pro letošní rok: Meruňková

Minimální prodejní cena (příspěvek za 1 kytičku): 20 Kč

E-kytičky (dárcovské SMS):
Posláním dárcovské SMS ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 na číslo 87 777 můžete koupit e-kytičku a podpořit tak Český den proti rakovině. Cena DMS je 30 / 60 / 90 Kč, LPR Praha obdrží 29 / 59 / 89 Kč. Pomáhat nám můžete také pravidelně každý měsíc odesláním DMS TRV KVET 30 nebo DMS TRV KVET 60 nebo DMS KVET 90.

Více informací o e-kytičkách najdete na www.cdpr.cz/dms

Předem děkujeme za podporu!

Číslo sbírkového účtu:
Na sbírkový účet Českého dne proti rakovině 65 000 65 / 0300 je možné přispívat až do 30. 11. 2019.
Celoročně můžete podpořit projekty Ligy proti rakovině příspěvkem na běžný účet 8888 88 8888/0300.

Za každý příspěvek předem děkujeme!