30. dubna jsme se zúčastnili soutěže v hasičském víceboji O pohár Primátora statutárního města Jihlava a Pohár velitele JSDH Jihlava – Bedřichov a stáli na stupních vítězů!

Náročná soutěž vycházející ze základů TFA (Toughest Firefighter Alive / Nejtvrdší hasič přežije) se konala na horním Masarykově náměstí v Jihlavě již třetím rokem. Sešli se zde v hojném počtu jak profesionální tak dobrovolní hasiči, muži i ženy hasičky.

V naší kategorii C (dobrovolné hasičské jednotky JPO V) jsme se jako družstvo umístili na 3. místěz celkem šesti družstev. Jednotlivci pak následovně:

• 2. místo – Milan Jakoubek – 141,86 s
  • 4. místo – Jiří Jakoubek – 149,90 s
  • 23. místo – Ondřej Neufinger – 209,21 s

Dobronínské družstvo žen, ve složení Iva Krautschneiderová, Jana Henzelová a Marcela Bártová, se umístilo na skvělém 2. místě!!!

Jihlava 2011

Další foto naleznete v naší fotogalerii nebo videa v HD kvalitě ve videogalerii.

Trať: opření žebříku o věž, výstup na lešeňovou věž (5 m), vytažení závaží na věž (cca 25 kg), sestup z věže, připojení a natažení vodního vedení 2 × 2B s proudnicí na vzdálenost 35 m, překonání bariéry (2 m), práce s kladivem – Hammer box (60 úhozů), průlez potrubím s 10 l barelem, přemístění figuríny (60-80 kg, 40 m).

Kompletní výsledková listina
Propozice soutěže