Příspěvky se štítkem Autoklub

Pozvánka na Pohádkový les

Prožijte kouzelný den v pohádce plný soutěží, zábavných úkolů a překvapení s bohatým kulturním programem pro malé i větší děti. (více…)

Technická pomoc – 24.5.2014

Jednotka vyjela do ulice Štocká, kde byl vzestup hladiny na Zlatém potoce. (více…)

Dětský den pro předškoláky

Náš sbor společně s Autoklubem Dobronín, ve spolupráci s Policií ČR a Vojenskou policií, pořádali 8. června dětský den pro mateřskou školku. Podívejte se na fotky. (více…)

Pozvánka na „Dobronínské autoklouzání“ – ZRUŠENO!

Autoklub Dobronín a SDH Dobronín společně pořádají „Dobronínské autoklouzání“. Všichni jsou srdečně zváni vyzkoušet si svoje řidičské umění na ledové ploše v sobotu 18. února 2012 od 9:00 hodin na fotbalovém škvárovém hřišti. Nezapomeňte si s sebou vzít svoje čtyřkolé miláčky. Závodit se bude v kategorii Muži i Ženy. Připraveny jsou ceny pro vítěze! ‎!!! PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ SE AKCE RUŠÍ !!!… (více…)

Foto: 45. motoristický ples

Autoklub Dobronín společně s SDH Dobronín pořádali v pátek 10. února tradiční již 45. motoristický ples v Dobroníně… (více…)

Foto: Dětský den pro Mateřskou školu