Příspěvky se štítkem Hasičský víceboj

Dobronínské hasičky se zúčastnily hasičského víceboje v Jihlavě

V sobotu 23. dubna zamířil tříčlenný ženský tým do Jihlavy, kde se konal 8. ročník soutěže v hasičském víceboji. Proč se divácky velmi atraktivní, leč fyzicky velmi náročné soutěže účastní a jak soutěž vypadá, jsme se zeptali paní Lucie Pípové. (více…)

Hasičský víceboj Jihlava 2016

Nastalo jaro a s ním přišla i soutěž TFA. Ta se konala na jihlavském náměstí 23. dubna 2016. (více…)

Video: Hasičský víceboj Jihlava 2014

Videa z hasičského víceboje O pohár primátora statutárního města Jihlavy, který se konal v neděli 27. dubna na Masarykově náměstí v Jihlavě. (více…)

Foto: Hasičský víceboj Jihlava 2012 II

Foto od Lenky z Hasičského víceboje v Jihlavě. (více…)

Druhé místo na Hasičském víceboji v Jihlavě

V sobotu 28. dubna jsme se zúčasnili IV. ročníku hasičského víceboje „O pohár primátora statutárního města Jihlavy“, který se konal na Masarykově náměstí. Na konec dubna bylo letní počasí a běhat v „plné polní“ nebylo zrovna jednoduché. Soutěžící měli na sobě zásahové ochranné obleky, přilbu a dýchací přístroj s ochrannou maskou. Takto pak absolvovali náročnou trať, kde museli opřít dva žebříky… (více…)

Video: Hasičský víceboj Jihlava 2012

Videa z Hasičského víceboje, který se konal v sobotu 28. dubna na Masarykově náměstí v Jihlavě. (více…)

Video: Hasičský víceboj Jihlava 2011

30. duben 2011 – Náročné klání profesionálních i dobrovolných hasičů na Masarykově náměstí v Jihlavě. Družstvo žen, Jiří Jakoubek, Milan Jakoubek, Ondřej Neufinger. Videa jsou v HD kvalitě (720p)! (více…)

Foto: Hasičský víceboj Jihlava 2011 III

30. duben 2011 – Foto od Jiřího Bárty. (více…)

Foto: Hasičský víceboj Jihlava 2011 II

30. dubna 2011 – Foto od Lenky N. (více…)

Foto: Hasičský víceboj Jihlava 2011

Foto ze soutěže v hasičském víceboji „O pohár primátora statutárního města Jihlava“ konaném 30. dubna 2011 na Masarykově námestí v Jihlavě. Startovní pořadí: Jiří Jakoubek, Milan Jakoubek, družstvo žen (Iva Krautschneiderová [helma č.1], Jana Henzelová [č.4], Marcela Bártová [č.2]) a Ondřej Neufinger. (více…)

Jak jsme zabojovali a zabodovali v Jihlavě

30. dubna jsme se zúčastnili soutěže v hasičském víceboji O pohár Primátora statutárního města Jihlava a Pohár velitele JSDH Jihlava – Bedřichov a stáli na stupních vítězů! Náročná soutěž vycházející ze základů TFA (Toughest Firefighter Alive / Nejtvrdší hasič přežije) se konala na horním Masarykově náměstí v Jihlavě již třetím rokem. Sešli se zde v hojném počtu jak profesionální tak dobrovolní hasiči, muži i ženy… (více…)

Pozvánka na Hasičský víceboj 2011 v Jihlavě

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů pořádá již 3. ročník soutěže Hasičský víceboj o pohár Primátora statutárního města Jihlavy a Pohár velitele JSDH Jihlava – Bedřichov. Soutěž vychází ze základu TFA (Toughest Firefighter Alive) takže nejtvrdší hasič přežije. Proto očekávejte souboj hasičů s nemilosrdnou dráhou plnou překážek a hlavně odhodlání dokončit tuto soutěž. Soutěž začíná v sobotu 30. dubna 2011 v 10 hodin na Masarykově náměstí v Jihlavě. Nezapomeňte… (více…)

Foto: Nácvik na Hasičský víceboj ve Stříteži

24. duben 2011 (více…)

Video: Hasičský víceboj Jihlava 2010

2. květen 2010 – Druhý ročník náročné soutěže hasičů i hasiček na náměstí v Jihlavě. Na videích Milan Jakoubek, družstvo žen a Jan Henzel. (více…)

Foto: Hasičský víceboj Jihlava 2010 II

Fotky našich soutěžících na Hasičském víceboji z alba SDH Bedřichov. (více…)