Příspěvky se štítkem Hra Plamen

Mistrovství České republiky hry Plamen 2021 v Jihlavě

Mistrovství České republiky hry Plamen 2021 v Jihlavě, které probíhalo 26.-27. června 2021. (více…)

Okresní kolo Hry Plamen 2020/2021 – Dobojováno

První trénink mladých hasičů se po dlouhé době uskutečnil 20. května 2021. Měli před sebou velký úkol – ­oživit si disciplíny požární útok, štafetu 4×60m a štafetu dvojic. (více…)

Tréninky požárního útoku s překážkami CTIF

S koncem února se vylepšilo počasí, a tak jsme konečně mohli začít s mladými hasiči trénovat venku na hřišti. (více…)

Nová směrnice hry Plamen

Od 1. září 2016 platí nová směrnice hry Plamen vydaná Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. (více…)

Jarní soustředění mladých hasičů na Seči 2015

Jednadvacet dětí a osm dospělých vyrazilo ve čtvrtek 7. května odpoledne na jarní soustředění na Seč. (více…)

Finále hry Plamen 2014–2015 v Meziříčku

O víkendu 23.–24. května se konalo na rekreačním zařízení v Meziříčku finálové jarní kolo hry Plamen. (více…)

Soustředění mladých hasičů na Seči 2014

Jarní soustředění našich mladých hasičů se konalo u sečské přehrady v r.z. Bohemia první víkend v květnu 2014. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Děti si prodloužený víkend opravdu užily

Krásné čtyři dny a tři noci strávily děti na chatě Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v lokalitě Skalský Dvůr na Žďársku. (více…)

Závod požárnické všestrannosti v Kamenici

V sobotu 6. října proběhl v Kamenici u Jihlavy Závod požárnické všestrannosti. Naši mladí hasiči běželi ve dvou hlídkách. První hlídka si doběhla pro 1. místo a druhá pro 13. místo. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Nábor mladých hasičů

HASIČ. Každý si zajisté pod tímto pojmem představí silného a statečného muže, který nasazuje svůj život pro druhé. Nemusí to však být pravidlem. Hasičem či hasičkou se můžou stát i děti. Naši mladí hasiči se zúčastňují pohárových soutěží v požárním sportu, Okresní ligy mladých hasičů a hry Plamen. Hra Plamen je rozdělena do podzimního kola „Závod požárnické všestrannosti“ a do jarního… (více…)

Plamen 2011–2012 – Závod požárnické všestrannosti – Vysoké Studnice

8. žíjen 2011 – Závod nezačíná zrovna nejlépe, prší a je docela chladno. Ještě že máme startovní číslo 2. Odložili jsme deštníky a po malém zdržení na startu konečně vyrážíme. S dnešním časem i s počtem trestných bodů jsme spokojeni. Vůbec jsme nečekali, že můžeme skončit pátí. Členové hlídky: velitel Michaela Navrátilová, Vojtěch Mitkov, Michal Bárta, Petr Mitkov, Michal Svoboda. Výsledný čas… (více…)

Příprava na Závod požárnické všestrannosti

22. září 2011 – Příprava na závod požárnické všestrannosti je v plném proudu. Letos je vidět, že většina si pamatuje hodně z minulého ročníku, a tak některé disciplíny si stačí jen zopakovat a upřesnit. Přesto nic nepodceňujeme a chceme nový ročník hry Plamen začít co nejlépe. (více…)

Okresní kolo hry Plamen – Jihlava

Tato soutěž je pro nás velice důležitá. Uzavírá náš první ročník hry Plamen a velice nám záleží na tom, jak dopadneme. Pro děti i vedoucí je to první soutěž, na které poprvé soutěžíme ve štafetě 4 × 60 m na oválu a ve štafetě dvojic. (více…)