Příspěvky se štítkem Jihlava

Mistrovství České republiky hry Plamen 2021 v Jihlavě

Mistrovství České republiky hry Plamen 2021 v Jihlavě, které probíhalo 26.-27. června 2021. (více…)

Dobronínští hasiči mají za sebou první výjezd z nové zbrojnice

V sobotu 25. listopadu byly slavnostně otevřeny brány hasičské zbrojnice v Dobroníně. První ostrý výjezd jednotky sboru dobronínských dobrovolných hasičů na sebe nenechal dlouho čekat. V pondělí 11. prosince před osmou hodinou ráno vyjela jednotka k ohlášenému požáru rodinného domu ve Stříteži. (více…)

Shořel bývalý hostinec Na Tahu, na místě zasahovali hasiči z pěti jednotek

V neděli 5. března v 11.17 hod. přijala operátorka tísňové linky 112 hlášení o požáru bývalého hostince Na Tahu na ulici Štocká. (více…)

Okresní liga mladých hasičů Jihlava-Bedřichov 2016

V sobotu 10. září 2016 jsme si vyjeli do Jihlavy na Masarykovo náměstí, kde se konala jedna z posledních letošních soutěží Okresní ligy mladých hasičů.  (více…)

Dobronínské hasičky se zúčastnily hasičského víceboje v Jihlavě

V sobotu 23. dubna zamířil tříčlenný ženský tým do Jihlavy, kde se konal 8. ročník soutěže v hasičském víceboji. Proč se divácky velmi atraktivní, leč fyzicky velmi náročné soutěže účastní a jak soutěž vypadá, jsme se zeptali paní Lucie Pípové. (více…)

Hasičský víceboj Jihlava 2016

Nastalo jaro a s ním přišla i soutěž TFA. Ta se konala na jihlavském náměstí 23. dubna 2016. (více…)

Výbuch plynové lahve v bytovém domě

Zraněním dvou dospělých osob a dítěte skončil v sobotu krátce před polednem požár v bytě v bytovém domě na ulici Nad Valchou v Dobroníně na Jihlavsku. U požáru zasahovali hasiči z pěti jednotek. Požár za sebou zanechal škodu v předběžné výši do jednoho milionu korun. (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Jihlavě 2015

Celkem dvaadvacet družstev mladých hasičů se sešlo 28. srpna na Masarykově náměstí v Jihlavě, aby změřili svoje síly v požárním útoku Okresní ligy MH. (více…)

Video: Hasičský víceboj Jihlava 2014

Videa z hasičského víceboje O pohár primátora statutárního města Jihlavy, který se konal v neděli 27. dubna na Masarykově náměstí v Jihlavě. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Plán činnosti okrsku Polná na rok 2014

Plán činnosti okrsku Polná na rok 2014 v dokumentu PDF. (více…)

Jihlavská liga MH – Jihlava-Bedřichov 2012

Poslední soutěž Okresní ligy mladých hasičů v požárním útoku v roce 2012 a současně soutěž O pohár starosty SDH Jihlava – Bedřichov. Fotky a videa ze soutěže a video z vyhlášení výsledků. (více…)

Listování kronikou mladých hasičů – rok 2011

Přepis kroniky našich mladých hasičů – mladších žáků. Rok 2011. (více…)

Foto: Hasičský víceboj Jihlava 2012 II

Foto od Lenky z Hasičského víceboje v Jihlavě. (více…)

Druhé místo na Hasičském víceboji v Jihlavě

V sobotu 28. dubna jsme se zúčasnili IV. ročníku hasičského víceboje „O pohár primátora statutárního města Jihlavy“, který se konal na Masarykově náměstí. Na konec dubna bylo letní počasí a běhat v „plné polní“ nebylo zrovna jednoduché. Soutěžící měli na sobě zásahové ochranné obleky, přilbu a dýchací přístroj s ochrannou maskou. Takto pak absolvovali náročnou trať, kde museli opřít dva žebříky… (více…)