Příspěvky se štítkem mateřská škola

Dětský den pro mateřskou školku 2015

Již tradičně pořádáme společně s Autoklubem Dobronín dětský den pro předškoláky z Mateřské školy. (více…)

Výcvik s motorovou pilou 1.3.2015

Naše jednotka absolvovala dne 1. 3. 2015 praktický výcvik v areálu mateřské školy – práce s motorovou pilou. (více…)

Požár – nízké budovy 13.10.2014

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Jarní k požáru budovy mateřské školy (více…)

Mateřskou školku prověřil fiktivní požár

Na dvě desítky hasičů se dnes dopoledne zapojily do taktického cvičení, jehož námětem byl požár v Mateřské školce v Dobroníně na Jihlavsku. Podle plánovaného scénáře začalo v klubovně hořet od závady na varné konvici. (více…)

Pozvánka na Pohádkový les

Prožijte kouzelný den v pohádce plný soutěží, zábavných úkolů a překvapení s bohatým kulturním programem pro malé i větší děti. (více…)

Dětský den pro předškoláky

Náš sbor společně s Autoklubem Dobronín, ve spolupráci s Policií ČR a Vojenskou policií, pořádali 8. června dětský den pro mateřskou školku. Podívejte se na fotky. (více…)

Foto: Dětský den pro Mateřskou školu

1. červen 2011 – SDH Dobronín společně s Autoklubem Dobronín a Policií ČR připravili Dětský den pro děti z Mateřské školy Dobronín plný her a ukázek činnosti hasičů a Policie. (více…)