Příspěvky se štítkem Milan Řezníček

Dětský karneval 2013

V sobotu 16. března se v Kulturním domě konal Dětský karneval pořádaný Okresní radou mládeže OSH Jihlava a naším sborem. Děti v kostýmech oblíbených pohádkových či filmových postav čekalo mnoho soutěží o ceny, vyhodnocovaly se i nejlepší masky. Celou akci, kterou si děti a i dospěláci náramně užily, moderoval úžasný Milan Řezníček. (více…)

Pozvánka na Dětský karneval

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS Jihlava a Sbor dobrovolných hasičů Dobronín zve všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava i všechny ostatní děti s rodiči na Dětský karneval. (více…)

Dětský karneval v Nové Říši

Okresní odborná rada mládeže SH ČMS a Sbor dobrovolných hasičů Nová Říše pořádali pro všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava dětský kaneval, který se uskutečnil 12. března 2011 v kulturním domě v Nové Říši. Celou akci uváděl Milan Řezníček z rádia Vysočina, který si pro děti připravil pestrý program. (více…)