Příspěvky se štítkem Okresní liga MH

Mladší družstvo si ve Velkém Beranově doběhlo pro 3. místo

V prvním zářijovém víkendu jsme se mj. zúčastnili i soutěže ve Velkém Beranově, soutěže, která je také zařazená do Okresní ligy mladých hasičů okresu Jihlava. (více…)

Po prázdninách pokračujeme v lize MH ve Vysokých Studnicích

První soutěž po prázdninové pauze se konala hned v sobotu 7. září ve Vysokých Studnicích, kde nás jako obvykle přivítalo nevlídné počasí. Děti požární útoky naštěstí nezapomněly a vcelku se jim i dařilo. (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Polné přinesla další cenné body

Druhá letošní soutěž zařazené do Okresní ligy mladých hasičů se konala v neděli 2. června v Polné. (více…)

Mladí hasiči si z Příseky dovezli stříbro i „brambory“

V neděli 26. května se mladí hasiči zúčastnili první letošní soutěže Okresní ligy v Přísece odkud si dovezli stříbro i brambory. (více…)

Okresní liga MH Polná 2016

Okresní liga mladých hasičů v Polné konaná 5. června 2016. (více…)

Jihlavská okresní liga mladých hasičů 2015

Jedenadvacet týmů mladých hasičů se letos zapojilo do Jihlavské okresní ligy mladých hasičů. Naše děti skončily na druhém místě! (více…)

Okresní liga mladých hasičů v Jihlavě 2015

Celkem dvaadvacet družstev mladých hasičů se sešlo 28. srpna na Masarykově náměstí v Jihlavě, aby změřili svoje síly v požárním útoku Okresní ligy MH. (více…)

Okresní liga MH, Polná 2015

Okresní liga mladých hasičů v Polné konaná 7. června 2015. (více…)

V Přísece dobronínské děti obstály v tvrdé konkurenci

V neděli 31. května vyrazily děti na soutěž okresní ligy v požárním sportu do Příseky. Sestavily jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. (více…)

Jihlavská liga MH – Polná 2014

Polenská soutěž v rámci Jihlavské ligy mladých hasičů se v parném počasí proměnila ve vodní dovádění. (více…)

Kalendář soutěží Okresní ligy mladých hasičů pro rok 2014

Termíny soutěží pro mladé hasiče. (více…)

Jihlavská liga MH – Jihlava-Bedřichov 2012

Poslední soutěž Okresní ligy mladých hasičů v požárním útoku v roce 2012 a současně soutěž O pohár starosty SDH Jihlava – Bedřichov. Fotky a videa ze soutěže a video z vyhlášení výsledků. (více…)

Jihlavská liga MH – Vysoké Studnice 2012

Foto a video ze soutěže Jihlavské ligy mladých hasičů, která se konala 15. září 2012 ve Vysoké Studnici. (více…)

Jihlavská liga MH – Stará Říše 2012

Foto a video ze soutěže Jihlavské ligy mladých hasičů, která se konala 2. září 2012 ve Staré Říši. (více…)

Jihlavská liga MH – Telč 2012

Foto a video ze soutěže Jihlavské ligy mladých hasičů, která se konala 1. září 2012 na náměstí v Telči. Děti si také prohlédly zámek a výstavu kostýmů z pohádky Z pekla štěstí. (více…)