Příspěvky se štítkem pozvánka

O pohár starosty obce Dobronín v rámci okrskové soutěže okrsku Polná

V sobotu 28. května od 10:00 hodin V rámci okrskové soutěže okrsku Polná Místo konání: Hřiště za Návesním rybníkem Muži a ženy: požární útok Mladí hasiči: požární útok, štafeta Příjezd MH do 12:00 hod. Dle směrnic hasičských soutěží a hry Plamen s místní úpravou. Těšíme se na Vás! Občerstvení zajištěno! Kontakt: hasicidobronin@seznam.cz  (více…)

Pozvánka na jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 19. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na 16. ročník soutěže O pohár starosty obce Dobronín

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 25. května 2019 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na 19. hasičský bál okrsku Polná

Pozvánka na akci Apalucha 2018

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen, z.s., ve spolupráci s obcí Dobronín srdečně zvou na akci Apalucha aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července 2018. (více…)

Pozvánka na 15. ročník soutěž O pohár starosty obce

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 5. května 2018 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 18. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha 2017

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 1. července. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál okrsku

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na 17. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na akci Apalucha

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen srdečně zvou na akci APALUCHA aneb Odpoledne pro chlapy a děti, která se bude konat 3. července. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2016

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 28. května 2016 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na soutěž s RC modely

SDH Dobronín a Klub dobronínských žen pořádají pro děti „Soutěž s RC modely“ Kde: sál KD Dobronín Kdy: 14. 11. 2015 od 14:00 hod. Soutěžit se bude v kategoriích: veteráni, speciály, závodní auta a ostatní Pokud nebudete mít vlastní vozidlo na dálkové ovládání tak nevadí, rádi Vám jej na místě půjčíme. (více…)

Přednáška „Prevence kriminality a požárovosti“ po druhé

Ve středu 15. května se již v pořadí po druhé konala přednáška na téma „Prevence kriminality a požárovosti“. Pod záštitou obce ji pro občany společně připravili profesionální a dobrovolná hasiči a policisté. (více…)

Pozvánka na soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2015

Pozvánka na hasičskou soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“, která se bude konat 30. května 2015 na hřišti za Návesním rybníkem. (více…)

Pozvánka na přednášku „Prevence kriminality a požárovosti“ 2015

Obec Dobronín, SDH Dobronín, HZS Kraje Vysočina a Krajské ředitelství policie kraje Vysočina srdečně zvou na besedu. (více…)