Příspěvky se štítkem sklárny

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

Požár – průmyslové, zemědělské objekty, sklady 6.6.2015

Ve sklárnách v Dobroníně v sobotu v podvečer hořelo, požár někdo úmyslně založil. (více…)

Požár – popelnice, kontejner, odpad 21.1.2015

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Nad Valchou, kde došlo k zahoření surovin na výrobu pelet. (více…)

Pozvánka na Pálení čarodějnic

SDH Dobronín, obec Dobronín, Klub dobronínských žen, ZO KSČM Dobronín srdečně zvou 30. dubna 2014 na PÁLENÍ ČARODĚJNIC. (více…)

Požár střechy Neutralizace ve sklárnách

V sobotu 21. srpna 2010 v 09:57 hod. přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v objektu bývalých skláren v Dobroníně na Jihlavsku. Na místo události vyjelo postupně jedenáct jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. (více…)