Příspěvky se štítkem Štoky

Dobronínští hasiči mají za sebou první výjezd z nové zbrojnice

V sobotu 25. listopadu byly slavnostně otevřeny brány hasičské zbrojnice v Dobroníně. První ostrý výjezd jednotky sboru dobronínských dobrovolných hasičů na sebe nenechal dlouho čekat. V pondělí 11. prosince před osmou hodinou ráno vyjela jednotka k ohlášenému požáru rodinného domu ve Stříteži. (více…)

Požár pole za sebou nezanechal žádnou škodu

V pondělí 7. srpna 2017 v 19.05 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o požáru pole za Dobronínem ve směru na Ždírec. (více…)

Shořel bývalý hostinec Na Tahu, na místě zasahovali hasiči z pěti jednotek

V neděli 5. března v 11.17 hod. přijala operátorka tísňové linky 112 hlášení o požáru bývalého hostince Na Tahu na ulici Štocká. (více…)

Požár – truhlářská dílna 14.2.2016

KOPIS vyslalo jednotku do ulice Polenská k požáru truhlářské dílny. (více…)

Výbuch plynové lahve v bytovém domě

Zraněním dvou dospělých osob a dítěte skončil v sobotu krátce před polednem požár v bytě v bytovém domě na ulici Nad Valchou v Dobroníně na Jihlavsku. U požáru zasahovali hasiči z pěti jednotek. Požár za sebou zanechal škodu v předběžné výši do jednoho milionu korun. (více…)

Požár tújí na hřbitově 21.7.2015

V úterý 21. července v 18.16 hodin byl ohlášen požár tújí na hřbitově. Přijely čtyři jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů. (více…)

Požár – průmyslové, zemědělské objekty, sklady 6.6.2015

Ve sklárnách v Dobroníně v sobotu v podvečer hořelo, požár někdo úmyslně založil. (více…)

Technická pomoc – odstranění nebezbečných stavů 3.8.2014

Jednotka vyjela k odstranění části stromu na komunikaci Dobronín-Štoky, který částečně bránil provozu. (více…)

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012 (více…)

Požár lesa 29. dubna 2012

V neděli po 13. hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina hlášení o rozsáhlém požáru lesa mezi obcemi Kamenná a Dobronín na Jihlavsku. K požáru vyjelo sedm jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. (více…)

Požár garáže 22. května 2010

Dne 22. května 2010 ve 12.55 hod. vyjela naše jednotka sboru dobrovolných hasičů společně s jednotkou profesionálních hasičů z Polné a jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Polné a Štoků k ohlášenému požáru garáže v řadovém rodinném domě na ulici Jižní v Dobroníně. (více…)