Příspěvky se štítkem Střítež

Pozvánka na jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 19. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pozvánka na 19. hasičský bál okrsku Polná

Pozvánka na Hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 18. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Dobronínští hasiči mají za sebou první výjezd z nové zbrojnice

V sobotu 25. listopadu byly slavnostně otevřeny brány hasičské zbrojnice v Dobroníně. První ostrý výjezd jednotky sboru dobronínských dobrovolných hasičů na sebe nenechal dlouho čekat. V pondělí 11. prosince před osmou hodinou ráno vyjela jednotka k ohlášenému požáru rodinného domu ve Stříteži. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2017

17. ročník tradičního hasičského bálu okrsku Polná se konal 11. února 2017 v Kulturním domě Brzkov. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál okrsku

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na 17. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2016

16. ročník tradičního hasičského bálu okrsku Polná se konal 20. února 2016 v Kulturním domě Brzkov. (více…)

Pohár starostky obce Střítež 2015

I letos vyrazila naše družstva do vedlejší vesnice, aby si zasoutěžila o Pohár starostky obce. Soutěžilo družstvo Mužů i družstvo našich žen. (více…)

Okrsková soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2014

V sobotu 17. května 2014 se na sportovišti za Návesním rybníkem konala již tradiční soutěž družstev dobrovolných hasičů v požární sportu a zároveň okrsková soutěž okrsku Polná. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2015

Jubilejní 15. bál okrsku Polná se konal 7. února 2015 v kulturním domě v Brzkově. (více…)

Setkání hasičů seniorů okrsku Polná 2015

Každoroční setkání hasičů seniorů se tentokrát konalo v Kulturním domě v Dobroníně. (více…)

Pohár starosty obce Střítež 2014

21. června jsme se zúčastnili soutěže v požárním útoku Pohár starosty obce Střítež. (více…)

Výsledky okrskové a pohárové soutěže v Dobroníně

Výsledky okrskové soutěže okrsku Polná a zároveň soutěže O pohár starosty obce Dobronín konané 17. května 2014. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál 2014

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na 14. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pohár starosty obce Střítež 2013

V sobotu 1. června jsme se v hojném počtu zúčastnili pohárové soutěže ve Stříteži. Podívejte se na fotky. (více…)