Příspěvky se štítkem Vysoké Studnice

Po prázdninách pokračujeme v lize MH ve Vysokých Studnicích

První soutěž po prázdninové pauze se konala hned v sobotu 7. září ve Vysokých Studnicích, kde nás jako obvykle přivítalo nevlídné počasí. Děti požární útoky naštěstí nezapomněly a vcelku se jim i dařilo. (více…)

Jihlavská liga MH – Vysoké Studnice 2012

Foto a video ze soutěže Jihlavské ligy mladých hasičů, která se konala 15. září 2012 ve Vysoké Studnici. (více…)

Video: Noční pohár starosty města Polná 2007

Videozáznam druhého ročníku noční soutěže „O pohár starosty města Polná“ konané 11. srpna 2006 na Husově náměstí v Polné. (více…)

Plamen 2011–2012 – Závod požárnické všestrannosti – Vysoké Studnice

8. žíjen 2011 – Závod nezačíná zrovna nejlépe, prší a je docela chladno. Ještě že máme startovní číslo 2. Odložili jsme deštníky a po malém zdržení na startu konečně vyrážíme. S dnešním časem i s počtem trestných bodů jsme spokojeni. Vůbec jsme nečekali, že můžeme skončit pátí. Členové hlídky: velitel Michaela Navrátilová, Vojtěch Mitkov, Michal Bárta, Petr Mitkov, Michal Svoboda. Výsledný čas… (více…)