Příspěvky se štítkem zásahy

Devatenáct dobronínských požárů

Spuštění sirény svolávající dobronínské dobrovolné hasiče a pár minut poté už houkání hasičských aut. Smutný obrázek toho, co se v naší obci děje každý rok a na co už „bohužel“ začínáme být téměř zvyklí. Od roku 2010 do posledního březnového dne roku 2017 hořelo totiž v Dobroníně už devatenáctkrát! Celková majetková škoda vzniklá požáry se vyšplhala na částku 6,4… (více…)

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012

Zásahy hasičů v Dobroníně a okolí v roce 2012 (více…)

Zima zaměstnala zásahovou jednotku

Letošní dlouhá a tuhá zima zaměstnala i jednotku sboru dobrovolných hasičů naší obce. V prvních dvou měsících letošního roku zasahovali hasiči v souvislosti se sněhem u devíti událostí. Jednalo se o odstraňování nebezpečné námrazy a sněhu  z budov veřejného zájmu a všude tam, kde hrozilo nebezpečí z prodlení – tj. byla naplněna zákonná podmínka, že byl či mohl by být ohrožen lidský život, zdraví či majetek. Na odklízení… (více…)

Zásahová činnost JSDH Dobronín v roce 2009

Za rok 2009 zasahovala jednotka SDH Dobronín u 14 mimořádných událostí. Celkem jedenáctkrát jsme vyjeli k poskytnutí technické pomoci a třikrát k ohlášenému požáru. V roce 2008 jednotka vyjela k 10 mimořádným událostem. (více…)

Foto: Zásahy v roce 2008

srpen až listopad 2008 (více…)