V neděli 2. května jsme se zúčastnili soutěže v Hasičském víceboji (TFA – Nejtvrdší hasič přežije) na Jihlavském Masarykově náměstí. Na druhém ročníku v hasičském víceboji soutěžili jak dobrovolní tak i profesionální hasiči. Letos nově i ženy. Samotnou soutěž jsme Vám představili již v této zprávě.

Naši borci soutěžili v kategorii C (dobrovolných požárních jednotek JPO5) a i přes zdravotní indispozici se umístili na pěkném 4. místě! Pořadí jednotlivců v dané kategorii bylo následující:

• 5. místo – Milan Jakoubek (99,46 s)
  • 12. místo – Jan Henzel (123,97 s)
  • 20. místo – Jan Šmíd (136,63 s)

Odlehčenou trať, formou štafety, absolovaly i ženy. Jana Henzelová, Kristina Cahová a Iva  Krautschneiderová se jako družstvo umístily na 4. místě s časem 82,30 s!

Statečné hasičky na Hasičském víceboji v Jihlavě.

Další fotky ze soutěže naleznete v naší fotogalerii níže a také zde. Nebo také video zde.

Kompletní výsledky ke stažení zde.

Fotogalerie ze soutěže