Naše velmi oblíbená soutěž ve Ždírci se letos konala o měsíc déle než bylo zvykem po celá ta léta. To zapřičinilo, že se družstva nezúčastnila v tak hojném počtu jako tomu doposud bylo.

Začalo se štafetami a jelo se už v klidnější atmosféře, než před začátkem samotné soutěže. Po štafetě následovaly dva útoky. Pánové se po dlouhých debatách nakombinovali s ženami a vytvořili tak smíšené družstvo. První útok si zkusili v menším počtu, kdy Jirka a Filip statečně ošéfovali koš, savici i mašinu. Druhý útok byl v plném počtu. Oba byly zdárně ukončeny. Toto družstvo se umístilo na krásném 5. místě. A musím zdůraznit, že i když bedna nebyla, pánové se v oslabení rvali statečně a místní družstva pobavili :)

Nám ženám se dařilo, jak ve štafetě, tak i v útocích. Dokonce jsme do útoku zapojily i naši hlavní rozhodčí soutěže Lenku. Ta si tak mohla vyzkoušet po letech zaběhnout proud. Skončily jsme na 2. místě. Sice jsme neobhájili titul nejlepší obec soutěže, ale i přesto jsme si to náležitě užili. A velký dík patří všem, kteří se zapojili :)

BOREC NAKONEC: JIRKA „KOREK“ :)

Kompletní výsledky:

MUŽI (a ŽENY)

ŽENY

Video: Lukáš Caha