Příspěvky se štítkem Ždírec

Pozvánka na jubilejní 20. hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 19. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Pohár starosty obce Ždírec 2019

Každým rokem bývá zvykem navštívit soutěž ve Ždírci. Ždírec a její SDH je taková „republika v republice“, jejich upravená pravidla jsou specifická. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín zůstává po letech doma

Již druhá v pořadí soutěž v této sezoně se konala na domácí půdě v Dobroníně Letos, 25. května, to byl již 16. ročník O pohár starosty obce. (více…)

Pozvánka na 19. hasičský bál okrsku Polná

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál okrsku Polná

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na tradiční již 18. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2017

17. ročník tradičního hasičského bálu okrsku Polná se konal 11. února 2017 v Kulturním domě Brzkov. (více…)

Pozvánka na Hasičský bál okrsku

Sbory dobrovolných hasičů okrsku Polná zvou na 17. hasičský bál v Brzkově. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2016

16. ročník tradičního hasičského bálu okrsku Polná se konal 20. února 2016 v Kulturním domě Brzkov. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Pohár starosty obce Ždírec 2015

Naši velmi oblíbenou soutěž ve Ždírci jsme absolvovali v malém počtu, i tak jsme si jí ale užili. (více…)

Hasičský bál okrsku Polná 2015

Jubilejní 15. bál okrsku Polná se konal 7. února 2015 v kulturním domě v Brzkově. (více…)

Setkání hasičů seniorů okrsku Polná 2015

Každoroční setkání hasičů seniorů se tentokrát konalo v Kulturním domě v Dobroníně. (více…)

Technická pomoc – odstranění nebezbečných stavů 31.3.2015

Odstranění stromu – komunikace Dobronín–Ždírec (více…)

Mateřskou školku prověřil fiktivní požár

Na dvě desítky hasičů se dnes dopoledne zapojily do taktického cvičení, jehož námětem byl požár v Mateřské školce v Dobroníně na Jihlavsku. Podle plánovaného scénáře začalo v klubovně hořet od závady na varné konvici. (více…)