Příspěvky se štítkem svíčky

Požár tújí na hřbitově 21.7.2015

V úterý 21. července v 18.16 hodin byl ohlášen požár tújí na hřbitově. Přijely čtyři jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů. (více…)

Šťastné a veselé svátky vánoční přejí hasiči

Jak si nepokazit svojí neopatrností či nedbalostí kouzelnou vánoční atmosféru v rozhovoru poradí vyšetřovatel krajských hasičů kpt. Ing. Jiří Zelenka. (více…)

Aby byly šťastné a veselé…

Prožít vánoční svátky v klidu a míru je asi přáním každého z nás. Požáry či jiné nebezpečné situace se nám však nevyhýbají ani o svátcích. V rozhovoru s nprap. Bc. Radkem Šimkou, vyšetřovatelem příčin vzniku požárů HZS Kraje Vysočina vám proto přinášíme několik užitečných rad, jak požárům předcházet a nepokazit si tak pohádkovou atmosféru vánočních svátků. (více…)