Příspěvky se štítkem ženy

Pohár starosty obce Ždírec 2019

Každým rokem bývá zvykem navštívit soutěž ve Ždírci. Ždírec a její SDH je taková „republika v republice“, jejich upravená pravidla jsou specifická. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín zůstává po letech doma

Již druhá v pořadí soutěž v této sezoně se konala na domácí půdě v Dobroníně Letos, 25. května, to byl již 16. ročník O pohár starosty obce. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2018

V sobotu 5. května 2018 se na sportovišti u Návesního rybníka uskutečnila soutěž v požárním sportu „O pohár starosty obce Dobronín“. Do soutěžního klání se zapojili muži, ženy i děti. Úderem desáté hodiny dopolední se soutěžní družstva seřadila na slavnostním nástupu, kde je přivítal starosta obce Dobronín pan Ivan Sehnal. (více…)

Dobronínské hasičky se zúčastnily hasičského víceboje v Jihlavě

V sobotu 23. dubna zamířil tříčlenný ženský tým do Jihlavy, kde se konal 8. ročník soutěže v hasičském víceboji. Proč se divácky velmi atraktivní, leč fyzicky velmi náročné soutěže účastní a jak soutěž vypadá, jsme se zeptali paní Lucie Pípové. (více…)

Putovní pohár starosty obce Dobronín vybojovalo družstvo z Hrbova

V sobotu 28. května se konala na sportovišti u Návesního rybníka již tradiční soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. Soutěžní družstva poměřila své síly ve štafetách a v požárních útocích. (více…)

Pohár starosty obce Ždírec 2015

Naši velmi oblíbenou soutěž ve Ždírci jsme absolvovali v malém počtu, i tak jsme si jí ale užili. (více…)

Pohár starostky obce Střítež 2015

I letos vyrazila naše družstva do vedlejší vesnice, aby si zasoutěžila o Pohár starostky obce. Soutěžilo družstvo Mužů i družstvo našich žen. (více…)

Velký úspěch žen na Poháru SDH Polná 2015

Pohárová soutěž v Polné se konala 6. června na Městském stadionu. (více…)

Pohár SDH Polná 2014

Foto z pohárové soutěže v Polné konané 7. června 2014. (více…)

Pohár starosty obce Kamenná 2015

I letos jsme se vydali na Žižkův kopec u Kamenné, pro nás velmi úspěšná soutěž. (více…)

O pohár starosty obce Dobronín 2015

V sobotu 30. května 2015 se na sportovišti u Návesního rybníka konala soutěž „O pohár starosty obce Dobronín“. (více…)

Okrsková soutěž O pohár starosty obce Dobronín 2014

V sobotu 17. května 2014 se na sportovišti za Návesním rybníkem konala již tradiční soutěž družstev dobrovolných hasičů v požární sportu a zároveň okrsková soutěž okrsku Polná. (více…)

Okrsková soutěž ve Věžnici 2015

V sobotu 16. května 2015 jsme se zúčastnili okrskové soutěže v požárním sportu ve Věžnici na Havlíčkobrodsku. (více…)

Video: Putovní pohár SDH Polná 2014

Videa z pohárové soutěže v Polné konané 7. června 2014. Foto ze soutěže ZDE Ženy Ženy rozstřel Muži rozstřel Video: Tomáš Oberreiter (více…)

Video: O pohár starosty obce Dobronín 2014

Videa z okrskové soutěže konané 17. května 2014. (více…)