Již počtvrté se bude v Přibyslavi konat setkání požárních automobilů, jejich řidičů, strojníků a osádek.

Celkem se přihlásilo 340 vozů a hasičské techniky, mezi nimi je i naše Aviehasičskou udírnou! Proto Vás srdečně zveme 29. a 30. srpna 2014 na letiště v Přibyslavi (mapa). Parkovánívstupné je zdarma!

Těšit se můžete nejen na zajímavou a někdy i netradiční hasičskou techniku, ukázky činnosti integrovaného záchraného systému, houkání sirén všech automobilů, pěnovou show, vzdušnou vlajkovou show, přehlídku volnočasového oblečení pro hasiče, letní dovádění s Hitrádiem Vysočina, volbu Miss PyroCar 2014! a mnoho dalšího. Po celý den budou probíhat prezentace výrobců a distributorů hasičského a záchranářského vybavení. Večer pak zábava se skupinami Archeon, Jelen a Šatlava. A nakonec komponovaný ohňostroj s hudbou.

Celý program a další informace naleznete na www.pyrocar.estranky.cz.

PyroCar 2011